header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  Sedventure

  Bazıları için seyahat limitleri zorlamaktır…

  Sedventure websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

  Kim demiş macera planlanmaz diye?

  Klasik tatil anlayışından sıyrılıp, “sıra dışının” arayışında olanlar için: Sedventure.

  Yalnızca tatil değil, maceranın, limitleri zorlamanın, öğrenmenin, deneyimlemenin, kısacası yeninin ve sıra dışı olanın peşinde keyifli bir yolculuk tercih edenler için, artık Sedventure var! Yapmanız gereken tek şey hayal etmek, gerisi Sedventure’da!

  Rotanızla ilham verin

  Paylaştığınız her fotoğraf merak ettirsin, imrendirsin, ilham versin. Herkesin bir görüşte tanıdığı değil, neresi diye araştırma ihtiyacı duyacağı destinasyonlarda, daha önce tatmadığınız lezzetler, görmediğiniz renkler, yepyeni kokular, sesler ve müzikler… Sedventure misafirlerine A noktasından B noktasına ulaşılan bir yolculuk değil, fantastik ve büyüleyici bir macera, bir keşif serüveni vadediyor. Tabii ki tüm adımların sizin adınıza düşünülüp organize edildiği, kötü sürprizlere yer olmayan, güven dolu ve konforlu bir hizmet anlayışı ile... Siz hayal edin, Sedventure hayata geçirsin, size yalnızca keşfetmenin zevkini doyasıya yaşamak kalsın!

  SeturSelect’in sıra dışı ve limitleri zorlayan, adrenalin ve macera dolu deneyimler sunan alternatif seyahatler programı Sedventure, Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orta Amerika’ya farklı kültürleri ve benzersiz doğayı macera ile harmanlayarak seyahatin izini sürüyor. Keşfedilmemiş rotaların yanısıra, klasik destinasyonlarda dahi sıra dışı ve limitleri zorlayan, adrenalin ve macera dolu deneyimler sunan Sedventure’ın, tamamen tercihlerinize göre şekillenecek kişiye özel veya grup turları ile “Dünya Varmış” diyeceksiniz.

  Sınırlarınızı genişletin!

  Dünya gördüklerimizle sınırlı değil. Bildiklerimiz, aşina olduklarımız, merak ettiklerimiz; dünyanın bize vadettiklerinin yanında neredeyse bir hiç… Keşfedilmeyenin, az bilinenin, tanıdığımız, bildiğimiz tüm “normallerden” farklı, yepyeni bir dünyanın içine dahil olma, bambaşka bir ufkun izini sürme fikri kulağa hoş geliyorsa, hemen bu hayali gerçekleştirmek için Sedventure ile iletişime geçin, sınırlarınızı genişletin!

  Sedventure, Setur’un 55 yılı aşkın tecrübesiyle, hem kişiye özel turlar hem de grup turları ile misafirlerinin dünyanın dört bir yanında tercih edecekleri tatillerinin ilk anından itibaren ulaşımdan konaklamaya, yeme-içmeden rehberlik hizmetine kadar tüm süreci titizlikle planlayıp organize ediyor.

  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo