header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728


Yurt İçi Otel Rezervasyon İptal Güvencesi

Yurt İçi Otel Rezervasyon İptal Güvencesi “Nedir ?

Setur’un yurt içi otel rezervasyon iptal güvencesi ile beklenmedik durumlara karşı iptal etmek zorunda kalacağınız sehayatlerinizden dolayı oluşabilecek zararların önüne geçebilirsiniz. Konaklama başlangıcınızdan üç gün öncesine kadar faydalanabileceğiniz rezervasyon iptal güvencesi sayesinde, hiçbir mazeret ve belge göstermeksizin rezervasyonunuzu iptal edebilir, rezervasyon ücretinizin tamamını iade alabilirsiniz. Otel rezervasyon iptal güvencesi kapsamı ve detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz:


Yurt İçi Otel Rezervasyon İptal Güvencesi

Rezervasyon iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan misafirlerimize konaklama başlangıcına 72 (yetmiş iki) saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

Rezervasyon iptal güvencesi:

● Tüm yaz sezonu için sadece Ege ve Akdeniz Bölgesi seçili tatil otellerinde geçerlidir. Seçili oteller https://www.setur.com.tr/ internet sitesinde belirtilmektedir.

● İptal edilemez fiyat kategorisi bulunan oteller, yakın çevre ve kış otelleri ile şehir otellerinde geçerli değildir.

● Otele giriş tarihinden en az 7 (yedi) gün öncesine kadar yapılabilir.

● Rezervasyon yaptırmış fakat seyahat iptal güvence teminatı almamış olan tüketiciler de konaklama tarihine 7 (yedi) gün kalaya kadar seyahat iptal güvence teminatı yaptırma hakkına sahiptir.

● Minimum 3 (üç) gece ve üzeri konaklamalarda geçerlidir.

● Rezervasyon iptal güvencesi için ödenen ücret hiçbir koşulda iade edilemez.

● İptal ve değişikliklerde, mevcut iptal güvencesi kullanılacağından, yeni rezervasyon için

istenirse tekrar iptal güvencesi alınması gerekmektedir.

● Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyon, güncel satış koşullarından oluşturulacaktır.

● Sadece otel konaklama ücretini kapsar; otel beraberinde uçak, transfer, otobüs vb. için ücretlerin iadesini kapsamaz; mevcut satış sözleşmesi şartları geçerlidir.

Yurt Dışı Tur Paketleri İptal Güvencesi

Setur, beklenmedik durumlara karşı iptal etmek zorunda kalacağınız yurt dışı sehayatlerinizden dolayı oluşabilecek zararların önüne geçebilmeniz için size imkanlar tanımaktadır. Yurt dışı paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; tur programında aksi belirtilmedikçe, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel misafirlerimize aynen iade edilir. Cruise turlarında iptal şartları farklılık gösterdiğinden, misafirlerimizin sigorta yaptırmalarını önermekteyiz.

Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo