Ödeme Seçenekleri

Worldcard

Yapı Kredi

100 TL ve üzeri taksitli rezervasyonlarda 12 ay vade farksız olmak üzere 18 aya varan taksit fırsatı.

  • Kampanya kapsamındaki +4 taksit uygulaması ile, yurt içi otel ve kültür turu ürünlerde 12 ay vade farksız olmak üzere 18 aya varan taksit fırsatı, yurt içi uçak bileti rezervasyonlarında 9 taksit fırsatı, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerinde ise  3 taksit fırsatı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard'lar dahil, World Eko Kart ve Vakıfbank World Bussiness Kart’lar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.


İş Bankası

31 Mayıs 2021 tarihine kadar +3 taksit fırsatı. İlave taksit kampanyası, yurt içi otel, kültür turu ürünlerde vade varksız 4-6 taksit, yurt içi bilet, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerinde maksimum 3 taksit yapılmaktadır.

  • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahil olup; Ticari kartlar ve Aidatsız kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Garanti

Mayıs ayında + taksit kampanyası bulunmamaktadır. Rezervasyonunuzu yurt içi ürünlerinde 12, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerini azami 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank

31 Mayıs 2021 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları, Artı Paket'e dahil CardFinans Fix ile 100TL-30.000TL 4-10 arası taksitli alışverişlerde +2 taksit sunulacaktır.

  • Ticari kartlar, banka kartları, Enpara kredi kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.
  • İlave taksit kampanyası, yurt içi otel ve kültür turu ürünlerinde vade farksız 4-10 taksit, yurt içi bilet, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerinde ise en fazla 3 taksit şeklinde sunulmaktadır.

Halkbank

30 Haziran 2021 tarihine kadar 100 TL ve üzeri 2-10 arası taksitli işlemlere +2 taksit eklenecektir.

  • Kampanyada artı taksit eklenmiş taksit sayısı yurt içi ürünlerde 12, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerinde 3 (2 takside +1 taksit) ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Parafly, Parafree ve Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

Ziraat

05 Temmuz 2021 tarihine kadar Bankkart'ın kredi kartı özelliğiyle yapılacak 4-10 arası taksitli işlemlere +2 taksit fırsatı!

  • Kampanyada kapsamında 4-10 taksit arası işlemlerde +2 taksit eklenecektir.

HSBC

31 Mayıs 2021 tarihine kadar HSBC Advantage kredi kartları ile 100TL-30.000TL 4-10 arası taksitli alışverişlerde +2 taksit sunulacaktır.

Ticari kartlar artı taksit kampanyasına dahil değildir. Yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerini azami 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank

Mayıs ayında + taksit kampanyası bulunmamaktadır. Rezervasyonunuzu yurt içi ürünlerinde 12, yurt dışı ve Kıbrıs ürünlerini azami 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz.