Kampanyalar


100 TL Worldpuan Hediye
setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz 3.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 100 TL Worldpuan kazanın.


Uçak Bileti Rezervasyonlarında 50 TL İndirim
setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden yapılan 250 TL ve üzeri tüm yurt içi uçak bileti rezervasyonlarında Hopi'lilere özel 50 TL indirim.


200 TL Değerinde Chippin Hediye
setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden Chippin ile yapılan her ödemede %1,5 Chippin’e ek 4.000 TL ve üzeri tüm rezervasyonlarda 200 TL Chippin kazanılacaktır.
Türk Telekom Setur Kampanyası
Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamada Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine mevcut indirimlere ek %5 indirim fırsatı.
Türk Telekom Prime Setur Kampanyası
Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamada Türk Telekom Prime bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine mevcut indirimlere ek %10 indirim fırsatı.
Türk Telekom Prime Business Setur Kampanyası
Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamada Türk Telekom Prime Business bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine mevcut indirimlere ek %12 indirim fırsatı.
Yapı Kredi World'e Özel 18 Taksit fırsatı.
Worldcard ile World Üye İşyeri olan seyahat acentelerinde 100 TL ve üzeri yurt içine yönelik taksitli alışverişlerde yurt içi ürünlerde 12 ay vade farksız olmak üzere 18 aya varan taksit; yurt dışına yönelik işlemlerde ise 3 taksit fırsatı.