header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  İletişim

  İletisim Bilgileri

  Unvan: SETUR SERVİS TURİSTİK ANONİM ŞİRKETİ

  Adres: Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No:4/1 34768 Ümraniye/İstanbul

  Tel: Setur Call Center 444 28 22 (Çağrı Merkezi)

  Tel: Genel Müdürlük 0216 554 37 00

  Mersis No: 086700290070010

  Kep Adresi : setur@setur.hs02.kep.tr

  Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına www.ito.org.tr, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin üyeleri için geçerli davranış kurallarına www.tursab.org.tr adresinden ulaşılabilir.

  Çalışma Saatleri
  Genel MüdürlükÇağrı Merkezi
  Pazartesi - Perşembe09:00 - 18:0009:00 - 24:00
  CumaKapalı / Uzaktan Çalışma09:00 - 24:00
  CumartesiKapalı09:00 - 24:00
  PazarKapalı09:00 - 24:00
  İletişim Formu

  Bizlere ileteceğiniz talep, şikayet, öneri ve istekleriniz kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz

  Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler.

  Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere Setur Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

  Ad*
  Soyad*
  E-posta*
  Cep Telefonu*
  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo