header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  SeturTicket

  SeturTicket

  E-posta Adresi: kurumsal@setur.com.tr Telefon Numarası: 0216 554 38 32

  Keşfedilmemiş destinasyonlara biletiniz Setur Ticket ile bir “tık” kadar yakınınızda.

  Setur.com.tr ya da Setur mobil uygulama aracılığıyla, hem yurt içi hem de yurt dışı uçak bileti satın alımlarınızı 7 gün 24 saat gerçekleştirebilir, en uygun uçak bileti fiyatlarına erişebilir ve seyahat planlamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  En uygun yurt dışı uçak bileti için…

  Setur Ticket, Türkiye ve dünyanın hemen her noktasına yüzlerce farklı uçuş rotasını erişiminize sunuyor. Size yalnızca gitmek istediğiniz destinasyonu ve sizin için en uygun tarihleri seçmek kalıyor. Siz tatilinizi gönlünüzce planlayın, uçak biletleriniz, Setur Ticket’la en uygun fiyatlar, en iyi firmalarla birkaç tık yakınınızda sizi bekliyor!

  Kullanıcı dostu

  Kolay kullanımı, kullanıcı dostu arayüzü ve çözüm odaklı müşteri hizmetleri desteğiyle Setur Ticket, en uygun uçak biletine en iyi şartlarda ulaşabileceğiniz bir platform. İster yurt içi, isterse yurt dışı seyahatlerinizde aradığınız, arzuladığınız, merak ettiğiniz her destinasyon, Setur Ticket ile artık çok yakın!

  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo