Uçak Bileti
Uçak Bileti

Hem Türkiye’de hem de dünyada yüzlerce uçuş rotası için Setur.com.tr’den ve Setur mobil uygulamalarından dilediğiniz yere uçak bileti alabilir, keşfedilmemiş rotaları kendinize özel oluşturabilir ve seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatı ile yaptığınız indirimli tatil rezervasyonlarınız için otelinizin yanına kolayca uçak bileti ekleyebilirsiniz. Böylece; tüm rezervasyonlarınıza kolayca ulaşabilir, Setur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca; havalimanından otelinize de isterseniz transfer hizmeti ekleyerek tatilinizle birlikte seyahat sürecinizi de kolaylaştırabilirsiniz. 444 28 22 numaralı çağrı merkezimizden de ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda destek alabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Bileti

Yurt içi uçak bileti bulmak Setur ile çok kolay. Yurt içi uçak bileti satın almak için tüm havayolu firmalarında tek tek uçak bileti aramak, sizin için zaman kaybı olabilir. Setur ile onlarca havayoluna tek seferde ulaşabilirsiniz. Böylece; en uygun ve ucuz uçak biletine tek seferde ulaşıp tüm yurt içi uçak bileti fiyatlarını, bagaj haklarını ve uçuş saatlerini tek ekranda listeleyip karşılaştırabilirsiniz. İster direk uçuşları ister aktarmalı uçuşları filtreleyerek de sadece uçmak istediğiniz süreye göre uçuşları listeleyebilirsiniz. Thy, Pegasus, Anadolu jet, Sunexpress, Onur Air gibi ulusal ve uluslararası birçok havayolunun yurt içi ve yurt dışı uçak biletine kolayca ulaşabilirsiniz.

Yurt Dışı Uçak Bileti

Dünyanın dört bir yanına Setur hizmet ve kalitesi ile uçmaya ne dersiniz? Lufthansa, Corendon, Ryanair gibi havayolları ile yurt dışı uçak biletlerini karşılaştırabilir, size en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

Uygun Uçak Bileti Alın

Uygun fiyatlı uçak bileti alabilmeniz için önerimiz; planınızı önceden yapmanız ve yaklaşık bir – iki ay önceden rezervasyon yapmanız. Genellikle havayolu firmaları uçak bileti fiyatlarını, uçuş tarihi yaklaştıkça yüksek tutmakta. Ayrıca; zaman zaman ileriye dönük yapılan indirimli uçak bileti kampanyalarından da yararlanabilir, uygun fiyatlı uçak bileti satın alabilirsiniz. Setur’a özel indirim ve fırsat kampanyalarını takip ederek de ucuz uçak bileti alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Setur’dan Uçak Bileti Almanın Avantajları

• Hızlı ve kolay rota arama
• Uygun fiyatlı uçuşları tek ekranda listeleme
• Uçak bileti fırsat ve kampanyalarından yararlanma
• Yurt içi uçak biletinde 9’a varan taksit, yurt dışı uçak biletinde 3’e varan taksit imkanı
• Çoklu ödeme yöntemi ile birden fazla kredi kartını aynı anda kullanabilme imkanı
• Yurt içi ve yurt dışı onlarca havayolunun uçuşlarını tek ekranda listeleme ve karşılaştırma imkanı
• Tüm rezervasyonlarda Setur güvencesi.