header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  SeturVize

  Vize başvurusu için ihtiyacınız olan ne varsa

  Dünyaya açılan kapınız

  Setur, seyahat organizasyonu için vize ihtiyacı olan bireysel misafirlere tedarikçi kurum aracılığıyla, kurumsal misafirlere ise vize hizmeti ve danışmanlığı veriyor. Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan tüm elçilik ve konsolosluklarla birebir çalışan Setur, İngiltere’de aracı kurum, diğer ülkelerde akredite acentelik yapıyor.

  İzmir Ofis

  (0232) 488 06 06
  Vasıf Çınar Bulvarı, No: 19/B 35220 Alsancak/İzmir
  Google Maps
  Çalışma Saatleri

  Ankara Ofis

  (0312) 457 47 00
  Kavaklıdere sok. 5/B 06690 Kavaklıdere/Ankara
  Google Maps
  Çalışma Saatleri
  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo