Setur Logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

Otelleri

Ege Bölgesini gezerek keşfetmek isteyen hemen hemen herkesin rotası belli bir noktada Afyonkarahisar'a döner. Ege illeri arasında yer alan Afyon, uçsuz bucaksız doğal bölgeleri, yeraltı şehirleri, tarihi ve sanatsal yapıtları ile hem huzurlu hem de kültür dolu bir tatil yapmak için ilk fırsatlar arasında yer alır. Bölgede yer alan birçok otel, gezip görülebilecek yerlere yakınlığı ile bu kültür tatillerini daha keyifli ve konforlu hale getirir. Afyonkarahisar otelleri, sunduğu sayısız ücretli ve ücretsiz hizmetler sayesinde hem haftasonu kaçamaklarında hem de uzun tatil molalarında dinlenirken coğrafyayı, tarihi ruhunu ve kültürünü tanımanıza da yardımcı olur. Bölge lezzetlerini, kültürünü, tarihi ve sanatsal unsurlarını yakından tanırken sevdiklerinle keyifli günler geçirebilmek için “Sen Hayalini Kur, Tatilin Adı Setur”!

Afyonkarahisar Otellerinin Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Ege Bölgesinde yer alan Afyonkarahisar, başta çalışan kesim olmak üzere hemen hemen her gruptan ziyaretçiyi ağırlar. Konforlu ve köklü Afyonkarahisar otelleri, farklı oda ve konaklama seçenekleri ile her kesimin hayallerindeki gibi bir tatil yapabilmesine yardımcı olur.

Balayı Otelleri

Yaz aylarında yapılan düğünlerin ardından güneşin samimi sıcaklığı altında yapılan balayı tatillerinin tadı herkes için ayrıdır. Ancak bahar ve kış aylarında evlendiyseniz tatil için yaz mevsimini beklemek oldukça zor ve sıkıcı gelebilir. Fazla vakit kaybetmeden balayı konseptli Afyonkarahisar otellerine hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Afyon’da yer alan balayı otelleri, evliliğinizin ilk günlerinde yalnızca eşinize vakit ayırarak keyifli ve huzurlu bir tatil yapma imkânı verir.

Termal Oteller

Afyonkarahisar otelleri, bedeninizi ve ruhunuzu kötü unsurlardan arındırabilmeniz için sauna, termal havuz, spa gibi hizmetler sunar. Afyon kaplıcalı oteller, sıcak yeraltı suları ile bedeninizi ve ruhunuzu tedavi eder. İş, okul veya özel hayatınızda yaşadığınız tüm sorunlardan kolayca uzaklaşabilmenizi ve gevşemenizi sağlar. Termal oteller, doğal sıcak suları sayesinde beden ağrılarınızdan da kurtulabilmenize yardımcı olur. Afyon otelleri termal suları sayesinde özellikle kış aylarında şehir hayatının zorluklarından ve stresinden biraz olsun uzaklaşarak rahatlamak isteyen herkesin beğenisini kazanır.

Butik Oteller

Afyonkarahisar otelleri, doğayla ve bölgenin tarihi dokusuyla bütünleşerek sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerden oldukça talep alır. Butik oteller, az sayıda odasıyla huzurlu ve konforlu bir tatil için ideal seçenekler arasında yer alır. Sunduğu yüksek konfor ile tek başınıza kafa dinlemenize de sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçirmenize de yardımcı olur. Ancak bütçeyi zorlamadan ailece kalabalık tatiller ve geziler yapmak için ideal oteller de bulunur. Tüm ailenizle bir arada bulunabileceğiniz oteller hem merkeze yakınlıkları hem de sundukları sayısız hizmetle unutulmaz bir tatilin garantisini verir.

Kış Otelleri

Afyonkarahisar, Ege ve İç Anadolu bölgelerinden kolayca ulaşılabilir olması nedeniyle her mevsim kültürel ve sanatsal gezilere ev sahipliği yapar. Özellikle kış aylarında şehir hayatının stresinden uzaklaşarak kaliteli vakit geçirmek için Afyon kış otelleri tercih edilir. Ege’nin samimi havasının karlarla buluştuğu bu dönemde, tarihi ve turistik gezilerin ayrı bir keyfi olur. Özellikle kışın okullar tatil olduğunda tüm aileyle keyifli bir tatil yaparken kültürel ve tarihsel bilgiler edinmek için de ideal seçenekler arasında yer alır.

Afyonkarahisar Otellerini Kimler Tercih Eder?

Afyonkarahisar otelleri, her mevsim konforlu, keyifli ve verimli bir tatil için tercih edilir. Çevre illerden kolayca ulaşılabilir olması nedeniyle özellikle haftasonu kaçamakları ve yarıyıl tatilleri için kurtarıcı seçeneklerin başında gelir. Balayı çiftlerinden çocuklu ailelere turist gruplarından çalışan kesime kadar sınırsız ziyaretçiye hizmet eder.

Çocuklu Aileler

Afyonkarahisar otelleri, özellikle kış ve bahar aylarında kültürel geziler yapmak isteyen ailelerden talep görür. Kış aylarında yapılan sömestr tatillerinde hem anne babaların hem de çocukların keyifli vakitler geçirebilmesine yardımcı olur. Sömestr otelleri, çocuklar için birbirinden eğlenceli ve eğitici hizmetler sunar. Çocuk kulüplerinden spor salonlarına kadar sayısız aktivite, çocukların bu tatil boyunca hem sosyalleşmesini hem de kendini geliştirebilmesini sağlar. Afyon aile otelleri, tüm aile bireylerinin bir arada keyifli aktiviteler yapabilmesini, kaliteli ve huzurlu bir tatil geçirebilmesini sağlar.

Balayı Çiftleri

Afyonkarahisar otelleri, bahar ve kış aylarında evlenen çiftler için keyifli bir tatil yapabilme imkânı sunar. Yeni evli çiftler için ücretli ve ücretsiz hizmetlerin yanında sık sık güncellenen indirim ve kampanyalar da bulunur. Afyon jakuzili oteller, evliliğinizin ilk günlerinde güzel manzaralar eşliğinde suyun ve huzurun tadını çıkarabilmenizi sağlar. Balayı çiftleri için odaya özel pasta ve içecek servisi, sağlık hizmetlerinde indirimler, oda süslemesi gibi avantajlar bulunur.

Afyonkarahisar Otellerine Yılın Hangi Zamanlarında Gidilebilir?

Afyonkarahisar otelleri, merkeze yakınlıkları ile bölgenin tarihi ve sanatsal unsurlarını keyifli bir şekilde keşfedebilmeye yardımcı olur. Özellikle doğanın yeniden canlanışına şahit olurken kendinize huzurlu bir vakit ayırmak için bahar aylarında Afyon otellerini tercih edebilirsiniz. Afyonkarahisar kaplıca otelleri ise özellikle sonbahar ve kış aylarında sıcak sularla arınmak, dinlenmek ve huzur bulmak için tercih edilir. Termal sular, vücut ağrılarından kurtulurken kışın kasvetli havasını dağıtmak için birebirdir.

Afyonkarahisar Otellerinin Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

Afyonkarahisar otelleri, sunduğu sayısız olanaklar ile hemen hemen her kesimden oldukça ilgi görür. Balayı çiftlerine de çocuklu ailelere de çalışan kesime de tam istediği gibi bir tatil yapabilme imkânı verir. Farklı pansiyon seçenekleri, yemek, eğlence, sağlık gibi hizmetlerden nasıl faydalanmak istediğinize bütçenize göre karar verebilme imkânı sunar. Farklı pansiyon türlerinde çok sayıda ücretsiz hizmetin yanında yöresel lezzetlerle donatılmış kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri bulunur. Bölge otellerinin sunduğu birçok ücretsiz hizmet arasında termal havuzlar, saunalar, spa ve masaj uygulamaları yer alır.

Afyonkarahisar Otellerinde Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?

Afyonkarahisar otelleri, her kesimden müşterisi için sunduğu sınırsız hizmet ve aktivitelerle her dönem ilgi görür. Otel içinde sauna, hamam, spa, masaj, fitness gibi yararlanılacak birçok hizmet bulunur. Bireyler, tek başlarına veya sevdikleriyle birlikte sağlık hizmetlerinden yararlanabilir. Bunun yanında çoğu otelde keyifli vakit geçirmeye yardımcı olabilecek bilardo, langırt, dart, bisiklet, oyun salonu, masa tenisi, basketbol, voleybol, futbol, canlı müzik gibi aktivite alanları da bulunur.

Afyonkarahisar Otellerine Ulaşım Nasıldır?

Afyonkarahisar merkez otellerine hem toplu taşıma araçlarıyla hem de şahsi araçlarla kolayca ulaşılabilir. Gar, terminal veya havaalanlarından otel bölgesine transfer araçları, toplu taşıma araçları ve taksilerle konforlu bir şekilde varılabilir. Ancak Afyon otellerine kendi aracınızla ulaşmak istiyorsanız Ankara yönünden Polatlı, Sivrihisar yolunu takip etmeniz gerekir. İstanbul’dan Afyon’a ulaşmak için Bilecik, Eskişehir, Kütahya yolunu kullanmanız, İzmir’den Afyon’a gelirken de Uşak’tan geçmeniz gerekir.

Afyonkarahisar Otellerine Rezervasyon Yaparken Setur’u Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Afyon otel rezervasyonu yaparken kendi güvenliğiniz, konforunuz ve bütçeniz için Setur’u tercih etmelisiniz. Setur, bölgedeki tüm otelleri bir araya getirerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı kolayca bulabilmenizi sağlar. Aynı zamanda sık sık güncellenen yüzde elliye varan erken rezervasyon indirimleri ile bütçenizi de korumanıza yardımcı olur. Setur, aniden değişen planlarınız nedeniyle maddi ve manevi kayıplar yaşamanızı da engeller. Son 72 saate kadar otel rezervasyonunuzu Setur iptal güvencesi ile iptal edebilir, yüzde 100 geri ödeme alabilirsiniz. Bunun yanında rezervasyonunuzun saatini ve yerini de Setur sayesinde kolayca değiştirebilirsiniz.