Setur’la Yapı Kredi World'den 100 TL Worldpuan Kazandıran Tatil!

  setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz 3.500 TL ve üzeri rezervasyonlarınızda 100 TL Worldpuan kazanın.


  Kampanya Koşulları

 •        1 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Worldcard ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılacak 3.500 TL ve üzeri tüm yurt içi otel, mavi yolculuk ve yurt dışı tur rezervasyonlarında 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Hemen Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

  ·         Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya bilet ve vize işlemleri dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlarda puan kazanımı olmayacaktır.

  ·         Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

  ·         Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

  ·         Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir.

  ·         Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

  ·         Kampanyada kazanılan puanlar  05 Kasım 2021 tarihinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 05 Aralık 2021 olup, kullanılmayan puanlar 06  Aralık 2021 tarihinde geri alınacaktır.

  ·         İptal veya iade edilen rezervasyonlarda verilen puanlar geri alınacaktır. Nakit çekim, mail order işlemleri ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  ·         Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları,  Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları ve Anadolubank Worldcard'ları kampanyaya dahil değildir.

  ·         Kampanya Chippin uygulaması üzerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerli değildir.

  ·         Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Sms ile kampanyaya katılım sağlayan müşteriler World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaklar.

  ·         Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

  ·         Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

  ·         SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

  ·         Kampanyada kazanılan puanlar Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr'den, Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır.

  ·         Worldcard ile ödemelerde yurt içi tur ve otel alımlarında 18 taksit, yurt dışı turu alımlarında 3 taksit imkanı bulunmaktadır.

  ·         Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Setur ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.