600 TL'ye varan Worldpuan ile fırsatlar güzelse Setur!

  setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738'nolu Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yekili Satış Acentelerinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ile 7.500 TL arası  rezervasyonlarda 300 TL Worldpuan 7.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda 600 TL Worldpuan kazanın!

  Bu kampanya ile birlikte, World Mobil üzerinden Seyahat Kampanyası'na katılmanız durumunda 150 TL'ye varan ek Worldpuan kazanabilirsiniz. Her iki kampanyaya katılım yapılması durumunda 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişte toplamda  675 TL Worldpuan, aynı ay içerisinde yapacağınız diğer 2.000 TL've üzeri alışverişte 75 TL Worldpuan kazanarak toplam 750 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. 


  Kampanya Koşulları

 •         01 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Worldcard ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738'nolu Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinde tek seferde yapılacak tüm yurt içi ve KuzeyKıbrıs otel, kültür turları, yurt dışı turları ve yurt içi-yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında  5.000 TL ile 7.500 TL arası 300 TL Worldpuan, 7.500 TL ve üzerine 600 TL Worldpuan hediye edilecektir.  Bu kampanya kapsamında, World Mobil üzerinden Seyahat Kampanyası'na katılınması halinde ek 150 TL'ye varan Worldpuan kazanılacaktır. 

  ·         Seyahat Kampanyası kapsamında tek seferde yapılan her 2.000 TL ve üzeri alışverişte 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır. Üye işyerlerinden tek seferde yapılacak ilk 2.000 TL ve üzeri harcamada 75 TL, ikinci 2.000 TL ve üzeri harcamada da 75 TL, toplamda bir müşteri sahayat kampanyası kapsamında 150 Worldpuan kazanabilecektir. Seyahat Kampanyası detaylarına www.worldcard.com.tr 'den ulaşabilirsiniz. 

  ·         World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Hemen Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

  ·         Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya bilet ve vize işlemleri dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlarda puan kazanımı olmayacaktır.

  ·         Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

  ·         Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

  ·         Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir.

  ·         Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

  ·         Kampanyada kazanılan puanlar  7 Haziran 2022 tarihinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Temmuz 2022 olup, kullanılmayan puanlar 8 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

  ·         İptal veya iade edilen rezervasyonlarda verilen puanlar geri alınacaktır. Nakit çekim, mail order işlemleri ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  ·         Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ve Vakıfbank  Worldcard'lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları Albaraka ve Anadolubank Worldcard kampanyaya dahil değildir.

  ·         Kampanya Chippin uygulaması üzerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerli değildir.

  ·         Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Sms ile kampanyaya katılım sağlayan müşteriler World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaklar.

  ·         Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

  ·         SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

  ·         Kampanyada kazanılan puanlar Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde de kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr'den, Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır.

  ·         Worldcard ile ödemelerde yurt içi tur ve otel alımlarında 18 taksit, yurt dışı turu alımlarında 3 taksit imkanı bulunmaktadır.

  ·         Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Setur ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.