header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  Müşteri İlişkileri

  Kusursuz Müşteri Memnuniyeti

  Hizmet üreten markalar için kusursuz bir deneyim ve yüksek müşteri memnuniyeti en temel değerlerdendir. Başarıya ulaşmak için satışa değil ‘insan’a odaklanmak ise en önemli faktörlerden biri. Setur, hem bu gerçeğin bilinci hem de miras aldığı kurumsal değerlerden hareketle, başarısını ve itibarını, misafirlerinin memnuniyetiyle özdeşleştirerek, odağına insanı koymayı başaran bir marka olarak sektörde öncü konumunu koruyor.

  Sizinle varız

  Setur, geleceğin vizyonuyla bugünden yarını inşa eden bir marka. İtibarını, taşıdığı ve miras aldığı değerler, onlarca yıllık birikim, tecrübe ve misafirlerinin memnuniyetine borçlu olan Setur, bu anlamda her gün hizmet kalitesini daha da artırmak ve daha iyi olmak için sürekli gelişiyor ve yenileniyor.

  Müşteri memnuniyetinde tescilli kalite

  Setur’un müşteri memnuniyeti konusundaki hassas, titiz ve özenli yaklaşımı, global ölçekte değerlendirme ve araştırma kuruluşları tarafından onaylandı. Uluslararası bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın 2020 yılında yaptığı ve 76,87 puanlık bir sektör ortalaması olan “turizmde müşteri memnuniyeti” araştırmasında Setur, 84,05’lik değerle en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan şirket oldu.

  Geri Bildirimleriniz Bizim İçin Çok Değerli

  Hizmet üreten bir firma olarak misafirlerine kusursuz bir müşteri deneyimi sunabilmek ve memnuniyeti en üst seviyede tutmak için hayata geçirdiği Müşteri Geri Bildirim Yönetimi sistemi ile Setur, gelen tüm yorumları tek tek değerlendiriyor, analiz ediyor, sınıflandırıyor ve bu yorumlardan hareketle yeni aksiyonlar geliştiriyor. Misafirler tarafından iletilen tüm görüşler değerlendirilerek, yorum ve talepler ilgili departmanlar ile paylaşılıyor ve sonrasında Setur Müşteri İlişkileri Bölümü tarafından tüm bu talep ve yorumların sahipleri, en kısa sürede bilgilendiriliyor.

  Yasal Uyarı

  Bizlere ileteceğiniz öneri ve taleplerinizkapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz;

  Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

  İletişim Bilgileri

  Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No: 4/1 34770 Ümraniye/İstanbul

  0216 554 37 00 | 444 28 22 (Çağrı Merkezi)

  Öneri, Talep, Şikayet Formu

  Bize iletişim bilgilerinizi ve mesajınızı bırakın, size en kısa sürede ulaşalım.

  Bizlere ileteceğiniz talep, şikayet, öneri ve istekleriniz kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz

  Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler.

  Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin ilişkin detaylı bilgilere Setur Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

  Ad*
  Soyad*
  E-posta*
  Cep Telefonu*
  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo