header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  Seturbiz

  Seturbiz.com

  E-posta Adresi: kurumsal@setur.com.tr Telefon Numarası: 0216 554 38 32

  Setur, deneyimli satış uzmanları ve operasyon ekipleriyle, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun ürün ve hizmetlerle karşılamaya yönelik çözümleri tek bir çatı altında sunar.

  Firmaların, mevcut iş süreçlerini daha verimli hale getirmek üzere şirketlere özel seyahat danışmanlığı yapar.

  Kurumsal Hizmet İş Modelleri
  Kurumsal Seyahat Danışmanlığı
  Ürün ve Hizmetlerimiz
  Uçak Bileti
  Seturbiz
  Seturbiz.com Kurumsal Rezervasyon Sistemi
  Kurumsal Etkinlikler Ve Toplantılar
  Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
  Çağrı Merkezi Hizmeti (Bankalara Yönelik)
  Implant Çözümler
  Şirketlere Özel Araç Kiralama
  Neden Setur?
  VIP Transfer
  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo