header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  Setair

  Özel Uçak, Özel Helikopter, Özel Jet, Özel Müşteriler…

  Setair ile tam anlamıyla ayağınızı yerden kesin…

  Seyahatin zirve ismi Setur’dan, zirvedekilere özel bir seyahat himzeti: Setair.

  Seyahat konusundaki birikim ve deneyimini özel havacılık alanındaki hizmetlerine de yansıtan Setur’un özel helikopter ve özel uçak kiralama konusundaki uzman markası Setair ile özel uçak, özel jet, özel helikopter kiralama konusunda en hızlı, en kaliteli ve en güvenli hizmet sizi bekliyor. VIP taşımacılık ve ulaşım hizmetlerinin en önemli adımlarından özel uçak, özel jet ve özel helikopter kiralamada, Setur güvencesi ve kalitesi, hizmetinizde.

  Konfor, kalite, hijyen

  Ultra uzun menzilli özel jetler, helikopterler, hafif deniz uçakları… İhtiyacınız, beklentiniz ve arzularınıza en uygun hava aracıyla, ihtiyaç duyduğunuz her an mesafeleri kısaltıyor, konforunuzuysa maksimum hâle getiriyoruz. Dünya standartlarında bir hijyen anlayışı, maksimum güvenlik önlemleri ve üstün hizmet anlayışıyla Setair, müşterilerine yalnızca konfor değil, huzur ve güvenlik de vadediyor. Setair müşterilerine bünyesinde yer alan 2015 Model 14 yolcu kapasiteli bir adet Falcon 7X jet, 2017 Model 14 yolcu kapasiteli bir adet Falcon 8X jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet 2015 ve 2018 Model Agusta Westland 139 tipi helikopter ve 2015 Model 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan tipi deniz uçağı ile hizmet veriyor. Setair müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tüm filosundaki uçaklarını kısa periyotlarda yenilemektedir.

  En büyük serveti zaman olanlara

  Zamanı efektif şekilde kullanabilmek, iki nokta arasını en hızlı şekilde kat edebilmeyi gerektirir. Vaktini yolda harcayamayacak kadar günü ve gündemi dolu olanlar için Setair, mesafeleri konforla kısaltan, size zaman kazandıran, hayatınızı kolaylaştıran üst düzey bir hizmet sunuyor. Nereden nereye gittiğinizin bir önemi yok. İki nokta arasındaki süreyi en kısa ve en yüksek kalitede, en güvenli ve en konforlu araçla aşabilmeniz için, Setair sizinle.

  Lüksün tanımı değişiyor

  Size özel, güvenli, hijyenik ve profesyonel bir seyahat hizmeti, sahip olmayı hak ettiğiniz standartların başında geliyor. Bu standardı hayatınıza Setair’le kazandırmayı, en güvenli, en hızlı, en konforlu biçimde seyahat etmenizi sağlamayı ve hava taşımacılığında neden en iyilerden biri olduğumuzu size kanıtlama fırsatı bulmayı çok istiyoruz. Bize ulaşın, sizi arzu ettiğiniz her yere, en hızlı ve en konforlu biçimde ulaştıralım.

  Setair ile “ayaklarınızı yerden tam anlamıyla kesecek” fırsatlar ve çok daha fazlası için hemen web sitemizi ziyaret edin.

  Filolarımız
  Helikopter Kiralama
  Setair ile Uçuş Keyfini Yeniden Keşfedin!
  Filolarımız
  Deniz Uçağı Kiralama
  Setair ile Uçuş Keyfini Yeniden Keşfedin!
  Filolarımız
  Özel Jet Kiralama
  Setair ile Uçuş Keyfini Yeniden Keşfedin!
  Öneri, Talep Formu
  Ad*
  Soyad*
  E-posta*
  Cep Telefonu*
  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo