header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  SeturCruise

  Yüzen bir cennette, rüya gibi bir tatile…

  E-posta Adresi: kurumsal@setur.com.tr Telefon Numarası: 0216 554 38 32

  Gezmek, tatil yapmak, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak güzel. Peki ultra lüks bir tesiste, hem gezip hem de hayal edebileceğin her türlü eğlenceyi, aktiviteyi sınırsızca deneyimlemek? Cruise turları, size bunu ve hatta çok daha fazlasını vadediyor.

  Keşfet, dene, yaşa!

  Farklı farklı limanlar, farklı farklı kültürleri ziyaret edip lüksten, ihtişamdan, konfordan ve eğlenceden ödün vermeden güvenle ve huzurla seyahat etmek… Bugün geçmişe kıyasla çok daha erişilebilir bir tatil konsepti olan cruise turları, beklentileriniz ve arzularınızın bir adım ötesinde bir deneyimi, birçok farklı alternatifle sizlere sunuyor. Her tarih, her konsept, her süre zarfına uygun bir cruise turu bulabileceğiniz Setur’da, dünyaca ünlü cruise gemileri arasında en lüks, en seçkin ve özelleri sizleri bekliyor.

  Hayallerinizin ötesi

  Dünyanın en gözde limanlarını ziyaret etmek, alışverişe, kültüre, doğaya, tarihe, tam anlamıyla “doymak”, bir yandan eğlence, bir yandan dinlenme fırsatı bulmak kulağa nasıl geliyor? Cruise gemileri ile hepsi ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Eşsiz gastronomik deneyimlerden çılgın partilere, huzur ve tazelik vadeden spa terapilerinden heyecan ve şans dolu casino gecelerine, günün 24 saatini dolu dolu geçireceğiniz, her anında apayrı bir güzellik vadeden cruise turları, Setur ayrıcalığıyla sizlerle.

  Herkes için cruise

  Yalnızca en iyiyi, her zaman en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Setur ile onlarca farklı ve her biri dünyaca ünlü, seçkin cruise gemileri arasından tercihinizi yapın, Setur ayrıcalığıyla, ihtişamlı bir yolculuğa çıkın. İster yalnız, ister eşiniz ya da sevgiliniz, isterseniz çocuklarınızla, dostlarınızla katılabileceğiniz bu keyifli yolculuklar, her yaş, her zevk ve her beklentiye cevap verecek zenginlikte. Tatilde dinlenmeyi sevenler, yeni şeyler keşfetmekten zevk alanlar, alışveriş tutkunları, ailece eğlenenler, bol bol anı biriktirmek isteyenler, “parti hiç bitmesin” diyenler… Cruise gemileri, herkesi kapsayan, herkesi mutlu eden, her arzuya cevap veren nitelikte, zengin, dolu dolu, komple bir tatil deneyimiyle konuklarına hizmet veriyor.

  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo