Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Bozcaada Bağbozumu Festivali Turu

07.09.2018'den itibaren kalkışlı

1.000,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Bozcaada, Ayazma Plajı, Polente Feneri, Rüzgar Gülleri, Üzüm Bağları, Bozcaada Kalesi

Otobüs ile gidiş dönüş

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareket
 • Otobüs
 • Turlar Dahil

İlk Bakış

Haşim Yunatçı 1925 yılında ailesinin rumlardan devraldığı tesislerde üretim gerçekleştiren ilk türk üretici ailesinin dördüncü kuşak temsilcisidir. Babasından devraldığı üretime yenilik getirerek fıçı yerine şişe üretimi piyasaya sürmüştür. 80 yılı aşkın tecrübe ile halen adada üretime devam etmektedir. Çamlıbağ markası ile kendi bağlarında yetiştirdikleri üzümleri işlemekte ve adanın en iyi ürünleri olan “çamlıbağ kuntra özel rezerv 2008, çamlıbağ özel rezerv cabernet sauvignon” sunmaktadır.

1.Gün Polente Feneri, Rüzgar Gülleri

Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı, 06:30 Metro City AVM Önü, 07:00 Ataköy Atrium AVM Önü kalkış noktalarımızdan hareket ile Tekirdağ, Gelibolu güzergahını takip ederek öğle saatlerinde Geyikli Feribot İskelesinde oluyoruz. Burada feribot saatimizi bekliyor ve feribot ile Bozcaada’ ya hareket ediyoruz. Bozcaada’ ya varışımızın ardından ada merkezinde sizlere vereceğimiz serbest öğle yemeği sonrasında Bozcaada’ yı keşfetmeye başlıyoruz. Keyifli bir gezinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşamüstü otelimizden gün batımı seyri için adamızın batı tarafına geçiyoruz, bizler için hazırlanmış özel içeceklerle güneşin batışını, rüzgar gülleriyle beraber izledikten sonra adanın merkezine yöneliyoruz. Serbest zaman ve akşam yemeği sonrası 23:30’da otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Ataol Çiftliğinde…

2.Gün Ayazma Plajı, Bozcaada Bağbozumu, Üzüm Bağları

Sabah erkenden arzu eden misafirlerimizle bağbozumu için Bağ’a hareket ediyoruz. Burada Bozcaada’ nın meşhur Çamlıbağ markasının dördüncü kuşak temsilcisi Haşim Yunatçı ve ekibinin yönlendirmeleri doğrultusunda üzüm topluyor, üzümlerin hangi aşamalardan geçip olgunlaştıkları ve içime hazır hale getirildiği bağbozumuna özel bilgi alıyoruz. Sonrasında otelimize gelip topladığımız muhteşem üzümlerimizi de sofraya ilave ederek kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası Bozcaada'nın meşhur Ayazma plajına hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya Kuzey Ege’nin temiz ve duru sahilinde vakit geçirebilirler. Öğleden sonra Bozcaada’ya özgü Çamlıbağ içeceklerin üretildiği imalathaneye gidiyor orada Haşim Yunatçı’nın sunumuyla üzümün son aşamaya kadar oluşumu hakkında bilgiler alıyoruz. Sonrasında Tenedion Wine House’da tadımları yapıp keyifle zaman geçiriyoruz. Akşam ada merkezinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Konaklama Ataol Çiftliğinde…

3.Gün Bozcaada, Bozcaada Kalesi, İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve festival alanına varıyoruz. Festival alanında sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında adaya özgü ürünlerin satıldığı bir mağazadan alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Öğleden sonra geçmişi Fenikeliler’e kadar uzanan Bozcaada Kalesi’ni geziyoruz.Kale gezisinin ardından sizlere serbest zaman veriyor ve sonrasında 16:15 vapuru ile Geyikli’ ye hareket ediyoruz ve burada bizi bekleyen aracımıza binerek İstanbul’ a doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Tekirdağ Köftesi’ni tadıyor olacağız.Gece saatlerinde İstanbul’ a varıyor ve sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakarak bir sonraki Setur ayrıcalığında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Otel Bilgileri

 • Ataol Çiftliği Hotel
 • Ataol Çiftliği, Bozcaada'nın Tekirbahçe mevkiinde üzüm bağları ve zeytinliklerle çevrili bir vadinin ortasında 40 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Eskiden, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bu çiftlik; bugün insanların doğa ile tekrar tanışmasını ve kucaklaşmasını sağlayan Bozcaada'nın en güzel otellerinden biri olmuştur.
 • Misafirlerine, organik olarak çiftlikte yetiştirdikleri ürünlerle yöresel ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan Bozcaada ve Ege mutfağından örnekler sunmaktadır. Kabak çiçeği dolması, ada mantısı, etli dolma ve oğlak dolması Bozcaada'ya özgü tadabileceğiniz en güzel lezzetlerden bazıları.
 • Taş fırında %100 Tam Buğday ve Çavdar unları ile ekşi mayadan kendi ekmeklerini üretiyorlar. Köy kahvaltısında kendi ürettikleri domates, salatalık, biber, zeytin ve zeytinyağı, yumurta, keçi peyniri , salça ile incir, gelincik, karadut, bal kabağı, domates, karpuz ve üzüm reçelleri sunulmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ataol Çiftliği Hotel’ de 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Uzmanlar eşliğinde Bağbozumu Turu
 • Lüks ve Özel Araçlar İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Acente İflas Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Tüm Özel Harcamalar

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.
 • ***Festival programında olabilecek değişiklikler Setur sorumluluğunda değildir. Program değişikliği zorunlu olarak bildirilecektir.

07 - 09 Eylül 2018

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
   
07.09.2018
09.09.2018
1.000,00 TL940,00 TL1.440,00 TL Satın Al