header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

Uçaklı Kültür Turları

Tur Adı

Tur adı ile arayın
Konaklama Fiyatı

Uçaklı Kültür Turları Fırsatları ve Kampanyaları

Tatil bazıları için kızgın kumlardan serin sulara atlamak bazıları içinse tarihî ve kültürel mekânlara seyahat etmek anlamına gelir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok doğal, kültürel ve tarihî nokta bulunmaktadır. Turlar bu eşsiz noktalara seyahat etmek isteyen kişiler için her zaman en pratik ve uğraşsız seçenektir. 

Kültür turları ile tarihî ve kültürel bölgelerde mutlaka görülmesi gereken müze, ören yeri ve antik kent gibi alanları bir program dâhilinde gezebilirsiniz. Kültür turları seyahatinizin konforlu geçmesi için gereken tüm detaylar düşünülerek hazırlanır. Ulaşımdan konaklamaya ve hatta yeme-içmeye kadar her bir adım sizin adınıza araştırılır ve optimal şekilde programa dâhil edilir. Ayrıca sunulan imkânların birçoğu da tur fiyatına dâhildir. Yalnızca kişisel alışverişleriniz ve bazı müzelerin girişleri gibi durumlara para harcamanız gerekir. Kültür turları hem konforlu hem de uygun fiyatlı gezmek isteyenler için son derece idealdir.

Türkiye’nin en köklü seyahat acentası olan Setur tarihî ve kültürel açıdan popüler bölgelerde kültür turları düzenler. Siz de yurt içi tatil turları arasından kişisel tercihlerinize göre seçimler yapabilirsiniz. En çok tercih edilen opsiyonların başında gelen uçaklı kültür turları ile ulaşıma ayrılan zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Uçaklı Kültür Turlarının En Popüler Olduğu Bölgeler Nelerdir? 

Türkiye’nin her bir köşesi zengin tarihî ve doğal güzellikleri ile dikkat çeker. Her bölgenin öne çıkan ve mutlaka görülmesi gereken çeşitli mirasları bulunur. Ülkenin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her tarafı seyahat severleri kendine çeker ve büyüler. Setur tarafından hazırlanan uçaklı yurt içi kültür turları ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müzeleri, ören yerlerini, sivil mimari örneklerini, sanat eserlerini, kaleleri ve sarayları ziyaret edebilirsiniz. Uçaklı kültür turlarının en popüler olduğu bölgeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Tunceli Turu
  • Butik Mardin Turu
  • Butik Van Doğubayazıt Turu
  • Kapadokya Turu
  • Tunceli Kemaliye Turu
  • Likya Turu
  • GAP Turu
  • Butik Van Turu
  • Butik Hakkari Turu

Setur uçaklı yurt içi turları sırasında ulaşımdan konaklamaya, yeme-içmeden alışverişe kadar tüm detaylar sizin adınıza önceden düşünülür ve planlanır. Tunceli turu, butik Hakkari ve butik Van turlarında uçak rezervasyonu fiyata dahil değildir. Diğer turlarda uçak ücreti de fiyatın içerisinde bulunmaktadır. Bu keyifli turlar seyahat etmek için çok vakti olmayan kişiler için idealdir. Yalnızca birkaç gün içerisinde bölgede görülmesi gereken tüm önemli mekânları ziyaret edebilirsiniz. Plan yapmak ya da gitmek istediğiniz bölgeyi aramak ile zaman kaybetmezsiniz. Siz de Türkiye’nin bu güzide bölgelerini hiçbir planlama yapmak zorunda kalmadan bir turla ziyaret etmek isterseniz Setur’un sunduğu erken rezervasyon imkânlarından faydalanabilirsiniz. 

Uçaklı Kültür Turlarında Konaklama Fırsatları Nelerdir?

Setur tarafından hazırlanan uçaklı kültür turlarında konaklama seçenekleri detaylı şekilde düşünülür. Sizlere konforlu konaklama seçenekleri sunulur. Kültür turu için hangi bölgeyi tercih ettiğinizden bağımsız olarak konaklama için her zaman kaliteli oteller ayarlanır. Oteller her zaman üstün hijyen koşullarına sahiptir. 

Uçaklı kültür turların birçoğunda kahvaltı ve akşam yemekleri otelde yenir. Bundan dolayı sizlerin memnuniyeti için otellerde her damak tadına hitap eden lezzetli menüler hazırlanır. Tur seçimi yaparken otellerin sunduğu hizmetleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Setur uçaklı kültür turlarını tercih ederek tüm gün doğanın, tarihin ve sanatın keyfini çıkarttıktan sonra konforlu otel odanızda dinlenebilirsiniz. 

Uçaklı Kültür Turlarını Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Turlar seyahat severleri birçok sorumluluktan ve uğraştan kurtaran pratik seçenekler olarak öne çıkar. Tüm detayların önceden planlandığı ve sorunsuz bir şekilde ilerlediği kültür turlarını seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Öncelikle Setur’un uçaklı kültür turları arasından hangi bölgeyi ziyaret etmek istediğinize karar vermelisiniz. Nereye gitmek istediğinize karar verdikten sonra o bölge hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece turun beklentilerinize uygun olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

Tur programında yer alan aktiviteleri ve lokasyonları detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Setur üzerinden, tercih ettiğiniz tura ait detaylı programa kolayca ulaşabilirsiniz. Bu programlarda turun tüm akışı saat ve mekân bilgisi eşliğinde yer alır. Böylece beklenmedik bir durumla karşılaşma ihtimalinizi minimize edebilirsiniz. Ayrıca valizinizi de tatilinize göre ayarlayabilirsiniz.

Tur seçimi yaparken bir diğer adım da ulaşımdır. Setur’un hazırladığı uçaklı turlarda ulaşım ile ilgili hiçbir çaba harcamanıza gerek yoktur. Tatiliniz için uygun tur tarihini belirledikten sonra Setur sizin için uçak biletlerini satın alır ve tarafınıza gönderir. Uçak biletleri hem gidiş hem de dönüş olarak alınır. Sizin dikkat etmeniz gereken tek nokta tarih seçimidir. 

Tur seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken detaylardan bir tanesini de mevsimdir. Uçaklı kültür turları hem yaz hem de kış mevsimlerinde tercih edilebilir. Mevsim şartlarına göre tur programında yer alan aktiviteler değişiklik gösterir. Bundan dolayı mevsim şartları mutlaka göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır. 

Setur Ayrıcalıkları ile Uçaklı Kültür Turları Rezervasyonu

Türkiye’nin en nadide bölgelerini Setur’un uçaklı kültür turları ile ziyaret etmek için sayısız sebep bulunur. Bu sebeplerin en başında Setur’un kalite ve kapsam bakımından Türkiye’nin önde gelen seyahat acentalarından biri olması gelir. 1964 yılında kurulan ve ilk günden beri kullanıcılarının memnuniyeti için durmadan çalışan Setur, bir kültür turuna dair tüm beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşılar. 

Ulaşılabilirlik, Setur’u tercih etmeniz için bir diğer önemli sebeptir. Tatiliniz ile ilgili aklınıza takılan sorular ve öğrenmek istediğiniz detaylar için her zaman hizmetinizde olan çağrı hattını arayabilirsiniz. 


Setur her bütçeye uygun seçenekler sunarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Yılın her döneminde erken rezervasyon ile % 50’ye varan indirim imkânları sunar. Bu indirimlerin yanı sıra 18 aya varan taksit seçenekleri de Setur’u tercih etmeniz için bir başka sebep olarak öne çıkar. İsterseniz taksitli ödemelerinizi 4 aya kadar erteleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Worldcard ile yaparak Worldpuan da kazanabilirsiniz. 

Uçaklı Kültür Turları Fırsatları

Tatil planı yapmak çok fazla detay ile ilgilenmeyi gerektiren bir iştir. Konaklama, ulaşım ve yeme-içme gibi pek çok detay ile tek tek uğraşmak gerekir. Ayrıca seçimlerin beklentilere ve bütçeye uygun olması da önemlidir. 

Tüm bu detaylarla tek tek uğraşmak zorunda değilsiniz; çünkü yurt içi tatillerinde Setur her zaman yanınızda! Ekonomik oteller, turlar, gemi ve uçak yolculukları ile çok daha fazlasına Setur ile kolayca sahip olabilirsiniz. Arkanıza yaslanıp tek bir tıkla hayalini kurduğunuz tatili bulabilir ve pratik şekilde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. “Sen Hayalini Kur, Tatilin Adı Setur!” mottosuna uygun şekilde, beklentilerinizin eksiksiz karşılandığı fırsatlara sahip olabilirsiniz. 

Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo