header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728
Club Hotel Letoonia Fethiye Genel 1
Club Hotel Letoonia Fethiye Genel 2
Club Hotel Letoonia Fethiye Genel 3

Club Hotel Letoonia Fethiye

Misafirler Öneriyor
Muğla / Türkiye
· Merkez: 94,59 km
· Haritada Gör
Çağatay Yılmaz YükseloğullarıÇağatay Yılmaz Yükseloğulları
Kredi Kartı Taksit Seçenekleri
Hoş Geldin Kuponu 300 TL
Hoş Geldin Kuponu 300 TL

Hoş Geldin Kuponu 300 TL

%2 Setur Puan Kazanma Fırsatı
%2 Setur Puan Kazanma Fırsatı

Yurt içi otel harcamalarınızda toplam sepet tutarı üzerinden %2 Setur Puan kazanın.

mobileappimage
Setur Extra'nın kazandıran dünyasıyla fırsatları yakala
Üye Ol ya da Giriş Yap
‘e özel
7 Taksit fırsatı!
Sadece müsait odaları göster

Oda Seçenekleri

 Oda 1
Fiyatları görmek için tarih seçiniz
Otel Özellikleri
Tesis Özellikleri
Çocuk Aktiviteleri
Havuz & Plaj
Yiyecek & İçecek
Tesis Hizmetleri
Aktiviteler
Spa & Sağlık

Otel Hakkında

Otel Bilgisi
Muğla, Fethiye mevkiinde 165.000 m² alan üzerine kurulu tesisin 685 odası bulunuyor. Tesis, Fethiye merkeze 4 km, Ölüdeniz merkeze 20 km, Patara merkeze 62 km, Dalaman Havalimanı'na 57 km mesafede konumlanıyor. 

Balayı Uygulaması
Girişte özel karşılama
Giriş günü odaya meyve sepeti ve şampanya servisi
Giriş günü odaya 2 kişilik kalp şeklinde pasta servisi
Balayı odası dekorasyonu
Odaya ilk sabah zengin kahvaltı servisi
Özel bir alanda 2 kişilik balayı yemeği
*Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin evlilik tarihinden itibaren en geç 3 ay içerisinde yapacakları konaklamalar için tesise girişte evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekiyor. 

Genel Uyarı
Bungalow odalara ulaşmak için 4 adet finiküler asansör bulunuyor. Tesiste yat bağlama alanı mevcut. Ultra Her şey dahil paketinin uygulaması giriş günü saat 14:00’te başlar, çıkış günü saat 12:00’de biter.

Aile Odası ve bazı özel odalar dışında yapılacak 2+2 ve 3+1 konaklamalarda, odalarda sıkışıklık olabilir. Müsaitlik doğrultusunda odalara verilecek ek yataklar ise mevcut yatak konforunda olmayabilir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile Odası gibi özel odalarda konaklama yapan misafirlerden biri tesisten erken ayrıldığında ücret iadesi yapılmaz.

Otelin konumu, harita üzerindeki yeri ve bölgedeki diğer merkezlere olan mesafesi bilgi amaçlıdır. Bilgilerde değişiklik olabildiği gibi bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Otelin bölgedeki yeri ve ulaşımı konusundaki tüm yönergeler için otel ile iletişime geçilmesi misafirin sorumluluğunda olup misafir otelde konaklayacak kişi veya kişilerin bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür. Rezervasyonu gerçekleştirirken sisteme girilen telefon, e-posta gibi bilgilerin doğruluğu ise kişinin kendi sorumluluğundadır.


Otel Duyuruları

Covid Önlemleri

Güvenli Turizm Sertifikası
Dezenfekte Edilmiş Oda ve Genel Alanlar
HES Kodu Zorunluluğu
Hijyen Eğitimli Personel
Otele Girişte Ateş Ölçümü
Sosyal Mesafeli Plaj ve/veya Havuz
Sosyal Mesafeli Restoran


Çalışanların işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları transfer araçları her servis öncesi ve sonrasında dezenfekte ediliyor.


Çalışanların transferler sırasında koruyucu maske takması zorunlu ve transfer  araçlarının kapasiteleri % 50 oranında kullanıldığından güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanıyor.


Çalışanlar işbaşı yapmadan önce genel sağlık taramasından geçiriliyor.


Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanıyor ve tesis personeli işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçiyor.


Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcut. Her personel, hangi departmanda görev yaparsa yapsın ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka her saatte bir ellerini kuralına göre yıkamak zorunda.


Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi geri planda çalışan personel maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorunda.


Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunuyor ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanıyor


Her çalışan, misafirler ile ve kendi aralarındaki ilişkilerinde güvenli fiziki mesafe kuralını uyguluyor. Misafir ile direkt ilişkide bulunan çalışanlar gerektiğinde maske takıyor.


Otelde çalışanlar için sertifikalı iş yeri hekimi görev yapıyor. Olası durumlarda eylem planları bulunuyor.


Pandemi sürecinin başlamasından itibaren tüm personel, yaşanan pandemi ve korunma yöntemleri ile bulaşma şartları ile ilgili olarak uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler aldı ve bu eğitimler devamlı tekrarlanıyor. 


Tüm otellerde misafir odaları, restoranlar, barlar, SPA ve sağlıklı yaşam üniteleri, çocuk kulübü ve oyun alanları, genel mekanlar, toplantı odaları, kongre salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolar detaylı bir şekilde, etkileri bilinen ve onaylanan hidrojen peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte ediliyor. Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam ediliyor. Ayrıca otel bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekipleri de bu konuda çalışmalar yapıyor. 


Otelde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan Eczacıbaşı firması ile çalışılıyor. Eczacıbaşı firması tüm personele düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler veriyor. Bu nedenle temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların  kullanılması sağlanıyor. 


Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri sağlanıyor.


Tüm genel alanlarda ve wclerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösteriliyor, su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tabletleri kullanılıyor. Tüm bu işlerde çalışan personel bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile yapıyor. 


Tüm genel mekanlarda, wclerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparat ve üniteleri bulunuyor ve bunların takibi de titizlikle yapılıyor. 


Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetleniyor.


Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personel tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otele alınıyor ve misafirlerin odalarına güvenli şekilde gönderiliyor.


Otele giriş ve çıkışlarda birikim olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınıyor, güvenli mesafe aralıkları gösteriliyor ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları bulunuyor.


Kapı kartları misafirler otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş halde güvenli şekilde veriliyor. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştiriliyor.


Dileyen misafirler otele giriş yapmadan önce mail adresleri vasıtası ile otelle irtibata geçmeleri halinde online check-in şekli ile giriş işlemlerini daha güvenli şekilde yapılıyor.


Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makineleri kullanılıyor ve bu makineler devamlı surette dezenfekte ediliyor.


Otel misafirleri, çabuk, sağlıklı iletişim ve gereken duyurulardan haberdar olabilmek için dilerler ise mobil uygulamayı kullanabiliyor.


Check-in ve check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılıyor.

Oda temizliğinde çalışan housekeeping personel ve idareciler maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışıyor. Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılıyor. 


Oda temizliklerinde; tekstil dezenfektesi için M281, ortam dezenfektesi için M624( ULV cihazı ile kullanılan Hidrojen Peroksit bazlı dezenfekte ürünü ) ve çamaşır suyu kullanılıyor. Eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem veriliyor, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, kahve makineleri, minibarlar temizlikleri yapıldıktan sonra  ayrıca dezenfekte ediliyor. Odaların temizliğinde kullanılan bezlerde renk kodu sistemi uygulanıyor.


Yatak tekstil malzemeleri ve havlular günlük olarak değiştiriliyor ve bunların toplanması veya yayılması sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmıyor, bu sayede toz ve partikül oluşumuna izin verilmiyor, kirliler ayrı ayrı poşetlenerek toplanıyor.


Kullanılan tüm tekstil ve havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanıyor.


Misafirlerin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan önce dezenfekte ediliyor, ayrıca el dezenfektanları bu sete ilave edildi.


Otelde minibar ürünleri tedarikçilerden temini sırasında dezenfektan işleminden geçirilerek teslim alınıyor, güvenli ortamda muhafaza ediliyor ve odalara servis ediliyor.


Odalar temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılıyor ve rutin olarak dezenfeksiyon işlemine tabi tutuluyor. 


Tüm kapalı mekan yiyecek ve içecek ünitelerde masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenleniyor. Otelin restoran, bar ve genel mekan büyüklükleri ve kapasiteleri son derece ferah ve yeterli.


Tüm yiyecek ve içecek ünitelerin girişlerinde el dezenfeksiyon teçhizatları bulunuyor ve yönlendirmeleri yapan personelimiz görev alıyor.


Masalarda masa örtüsü ve bez peçete kullanılıyor, menaj malzemeleri her kullanımlarından sonra uygun şekilde dezenfekte ediliyor.


Restoranlarda self servis seklinde kullanılan çay ve kahve makineleri misafirler tarafından kullanım sonrasında dezenfekte ediliyor.


Yiyecek ve içecek ünitelerinde bulaşıklar el ile değil, mutlaka bulaşık makinesi ile yıkanıyor ve ortama göre tek kullanımlık malzemeler ile sunumlar yapılıyor.


Yiyecek ve içecek mekanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgah, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştiriliyor.


Hamam, sauna, masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlaroluşturulmak sureti ile ve güvenlikleri önceden sağlanıyor veya tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis veriliyor.


Uygulamaları yapan tüm personel her uygulama öncesi ve sonrasında kendilerini dezenfekte etmek için belirlenen kurallara uyuyor ve kuru mekanlarda maske ile çalışmalarını yapıyorlar.


Sauna, hamam ve buhar odalarında kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre düzenleniyor.


Fitness salonlarındaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlenmiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılıyor. 


Giyinme ve soyunma odaları, duşlar, wcler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte ediliyor.

Çocuk misafirlerin  kullanacağı tüm alanların dezenfeksiyon ve temizlikleri titizlikle ve sıklıkla yapılmaya devam ediyor. Kendileri ile ilgilenen Çocuk Kulübü personeli hijyen eğitiminden geçen ve konusunda uzman çalışanlardan oluşuyor.


Otellerin plaj ve havuz kenarları kapasiteleri son derece yeterli durumda. Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam ediyor. Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve havuz malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriliyor.


Kapalı havuz havalandırma sistemlerinin sorunsuz çalışmaları sağlanıyor. Otelde spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft şekilde devam ediyor.

Otel Konumu
Club Hotel Letoonia Fethiye
Karagözler Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:82 Fethiye / Muğla

Club Hotel Letoonia Fethiye’nin Genel Özellikleri ve Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Muğla’nın Fethiye ilçesind yer alan Club Hotel Letoonia, uluslararası alanda sahip olduğu yüksek müşteri sadakati ile öne çıkan bir oteldir. Club Hotel Letoonia 5*, otel ve tatil köyleri arasında her şey dâhil konseptinde hizmet veren ilk tesislerden biri olması ile de bilinir. Otelde misafirlerin beklentilerine göre şekillendirilmiş dört farklı oda tipi bulunmaktadır. Bu oda tipleri şunlardır:

  • Bungalow Oda
  • Otel Odası
  • Junior Suit
  • Villa

Club & Hotel Letoonia Fethiye bölgesindeki denize sıfır oteller arasında yer alır. Dolphin, Cactus ve Champagne Beach olarak isimlendirilmiş üç özel plajı ile konuklarına Ege Denizi’nin masmavi sularının tadını sonuna kadar çıkarma imkânı sunar. Otelde ayrıca deniz kıyısına yerleştirilmiş su kaydırakları da bulunur. Club Hotel Letoonia Güvenli Turizm Sertifikası sahibidir. HES kodunu zorunlu tutması ve sosyal mesafeli restoranları ile sağlık açısından güvenli bir tatil sunar.

Club Hotel Letoonia Fethiye’nin Konumu Nasıldır? Çevresindeki Doğal Güzellikler Nelerdir?

Club Letoonia Fethiye ilçe merkezine sadece 4 kilometre uzaklıktadır. Doğa ile iç içe, yemyeşil bir alanda bulunur. Bu oteli tercih ederek doğanın içinde son derece keyifli bir tatil deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca tesis çevresinde de çok farklı ve mutlaka görülmesi gereken birçok doğal güzellik bulunur. Bu doğal güzelliklerden başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Ölüdeniz
  • Kelebekler Vadisi
  • Kabak Koyu
  • Saklıkent Kanyonu
  • Babadağ
  • Gizlikent Şelalesi

Club Hotel Letoonia avantajlı konumu ile misafirlerine çok yönlü bir tatil yapma imkânı sunar. Hem bulunduğu lokasyonun doğal güzelliklerine kolay erişim olanağı tanır hem de konaklama süresince misafirlerine kendi yerleşim alanı dâhilinde maviyi ve yeşili bir arada sunar.

Club Hotel Letoonia Fethiye Kimlere Hitap Eder?

Club Hotel Letoonia konuklarına sunduğu pek çok farklı özellikle geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Konumu, yerleşim alanı ve imkânları ile misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde yanıt verir.

Aile Dostu

Club Hotel Letoonia aile dostu bir oteldir. Her yaştan misafire yönelik aktiviteleri ve ultra her şey dâhil konsepti ile bu tesis, çocuklu ailelerin tatili için son derece uygundur.

Çocuk Dostu

Club Hotel Letoonia çocuk dostu olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede çocukların tatilden maksimum keyif almasına katkı sağlar. Otelde her yaştan çocuğa hitap eden faaliyetler gün boyu devam eder. Çocuklar mini disco aktivitesiyle akşamları da eğlenmeye devam edebilir.

Doğa Oteli

Club Hotel Letoonia Ege’nin eşsiz güzellikleri arasında, ağaçlarla iç içe bir konumda bulunur. Bu nedenle doğa otelleri arasında da kendine yer bulur. Konaklamanız boyunca kendinizi doğanın verdiği huzura bırakarak şehir hayatının yorucu atmosferinden uzaklaşabilirsiniz. Tesiste doğanın tadını çıkarabileceğiniz 3700 metreden fazla yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Denize Sıfır

Club Hotel Letoonia’nin öne çıkan özelliklerinden biri de denize sıfır olmasıdır. Otel 2 kilometrelik oldukça uzun bir sahil şeridine sahiptir. Otele ait üç farklı plajda denizin tadını gönlünüzce çıkarabilirsiniz.

Balayı Oteli

Balayı otelleri arasında yer alması ile Club Hotel Letoonia yeni evli çiftlere romantik ve unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Çiftlere özel hizmetleri ile Club Hotel Letoonia balayı için her açıdan tatmin edici bir seçimdir.

Club Hotel Letoonia Fethiye’nin Yorumları Nasıldır?

Club Hotel Letoonia yorum olarak konuklarından oldukça pozitif dönüşler almaktadır. Tesisin yarattığı müşteri sadakati de bu durumun önemli bir göstergesidir. Siz de erken rezervasyon otelleri arasında yer alan Club Hotel Letoonia’yı tercih ederek hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz. Daha önce konaklayan ve olumlu yorumlarda bulunan misafirlerin deneyimlerine siz de sahip olabilirsiniz.

Club Hotel Letoonia Fethiye Rezervasyonlarnda Setur Sizinle!

Setur, sunduğu yaz fırsatları ile tüm otel rezervasyonları için en doğru adrestir. Bu durum Club Hotel Letoonia için de geçerlidir. Otel için rezervasyonunuzu Setur üzerinden gerçekleştirerek taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon avantajları ile tatilinizi daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Setur, Worldcard kullanıcılarına özel 18 taksit ve 12 aya kadar olan alışverişlerde 4 ay ödeme erteleme olanağı sunar. Setur üzerinden gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlarınızı, konaklama tarihine 72 saat kalıncaya kadar, iptal etme hakkına da sahipsiniz. Bu hak sayesinde koşulsuz ücret iadesi alabilirsiniz. Sen Hayalini Kur, Tatilin Adı Setur!” mottosuyla Club Hotel Letoonia’nın benzersiz imkânlarından faydalanarak rüya gibi bir tatil deneyimine sahip olabilirsiniz.

Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo