Dolu Dolu Balkanlar Vizesiz Rota

19 Mart 2022 'den itibaren kalkışlı

447,00 EUR 6.942,40 TL
Belgrad1 Ohrid1 Saraybosna1 Üsküp1 Saraybosna2 Üsküp2 Belgrad4 belgrad
World Card 'e özel 3 Taksit
Diğer Taksit Seçenekleri

Gezilecek Yerler
Ohrid & İşkodra & Trebinje & Saraybosna & Belgrad & Üsküp

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Turlar Dahil
 • Türkçe Rehberli
 • Vizesiz
 • Akşam Yemekleri Dahil

1 Gün : İstanbul-Üsküp-Resne-Manastır(Bitola)-Ohrid

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Üsküp’e hareket. Varışımıza takiben özel aracımızla Resne & Manastır gezisi için hareket ediyoruz. Bu gezimizde ilk durağımız Resne. İttihat ve Terakkinin en ünlü 3 simasından biri Resne’li Niyazi’nin Sarayı’nı panoramik olarak görüyoruz. Ardından Manastır’a hareket ediyoruz ve varışımızı takiben gerçekleşecek Manastır (Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısı’nı, Bedesten’i, İshak Camii’ni, Yeni Camii’yi, Haydar Kadı Camii’ni ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadiye ve Atatürk Müzesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2 Gün : Ohrid-Tiran-İşkodra

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve Osmanlı’nın Balkanlar’daki önemli üslerinden biri olmuş tarihi Ohrid şehrini tanıtan bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Kiril Alfabesi’ni geliştirmiş olduklarına inanılan, IX.yy. Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Samoil Kalesi, St. Klement Manastırı ve St Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid Gölü göreceğimiz yerlerden bazıları. Panoramik şehir turumuzun ardından Tiran’a hareket ediyoruz. Arnavutluk’un başkenti Tiran’da gerçekleştireceğimiz turumuzda Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, Kaplan Paşa Türbesi, Sekiz Sütünlu Türbe, Bilinmeyen 6 Anıtı, aat kulesi, Barış Çanı görülecek yerler arasındadır. Buradan hareketle İşkodra’daki otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3 Gün : İşkodra-Budva-Kotor-Trebinje

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve ardından Karadağ’a geçerek zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur`lu bir multi-milyardere satılması ile turizme kazandırılan muhteşem St. Stefan`ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola veriyoruz. Sonrasındaki durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda StariGrad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Budva gezimizi tamamladıktan sonra Adriyatik Denizi’nin incisi Karadağ’ın körfez şehri Kotor’a doğru yola çıkıyoruz. Fiyordları ile meşhur Kotor eski şehirde yürüyerek yapacağımız turla şehri tanıyoruz. Ardından Trebinje’deki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4 Gün : Trebinje-Poçitel-Blagaj-Mostar-Konjic-Saraybosna

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor, ardından tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel`i ziyaret ederek XVI.yy’da Osmanlı tarafından yapılan eserleri görüyoruz. Ardından Avrupa’nın en güçlü su kaynağının, Buna nehrinin doğduğu yere kurulmuş olan Blagaj’ı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Mostar’a transfer oluyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar köprüsü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştı fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar köprüsünün ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Buradaki gezimiz sonlandıktan sonra Konjic gezisi için hareket ediyoruz. Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş ve restorasyonu Türkiye tarafından yapılan Konjic Köprüsü’nü görme ve Neretva Nehri kenarında kahve keyfi için mola veriyoruz. Molamızın ardından Saraybosna’ya transfer oluyoruz. Akşamki programımız ise Boşnak Gecesi. Yerel dans ve şovlarla süslenmiş Boşnak gecesinde akşam yemeğimiz ile birlikte eğlenceli bir gece geçireceğiz. Sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5 Gün : Saraybosna-Belgrad

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve ardından şehir turumuz için otelimizden ayrılıyoruz. Panoramik turumuzda şehrin ikonik yapılarından Vyecnitsa Merkez Kütüphanesi, Osmanlı dönemi mimarilerinden Latin Köprüsü, I.Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olan Avusturya-Macaristan arşidükün Franz Ferdinand ve eşinin vurulma olayının yaşandığı nokta, Sebil Meydanı, Başçarşı, Kurşunlu Medresesi, Moriç ve Kolubara Hanları, Gazi Hüsrev Bey Camisi, Saat Kulesi, Katolik Katedral, Markale Pazarı, Ebedi Ateşi Anıtı göreceğimiz yerler arsındadır. Şehir turu sonrası Belgrad’taki otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6 Gün : Belgrad-Üsküp

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Belgrad şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik turumuzda Sava Nehri'nin Tuna Nehri ile birleştiği noktada Kale Meydan, Taş Meydan, Askeri Müze, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii, Aziz Sava Katedrali, Prens Mihailo Anıtı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Üsküp’teki otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7 Gün : Üsküp-Prizren-Priştine

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve ardından şehir turumuzun için otelimizden ayrılıyoruz. Panoramik turumuzda Yahya Paşa ve Mustafa Paşa camiler, Kapan Han, II.Beyazıd döneminde Davud Paşa tarafından yaptırılan ve günümüzde Ulusal Sanat Galerisi olarak kullanılan Çifte Hamam, Türk Çarşısı, Vardar Nehri ve Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Büyük İskender Heykeli, Ristik Sarayı, Rahibe Teresa Evi görülecek yerler arasında. Tur Kosova’ya hareket ediyoruz. Osmanlı döneminden birçok eserin bulunduğu Prizren’e varışımızı takiben gerçekleştireceğimiz panoramik turumuzda Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı, Osmanlı Mezarlığı, Sinan Paşa Camii, savaşın yıkıcı etkilerini hâlâ görebileceğiniz Sırp Mahallesi ve Roma döneminden kalan Şehir Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Priştine’ye hareket ediyoruz. Varoışımızla birlikte gerçekleşecek panoramik şehir gezimizde XIX.yy.’dan kalma Saat Kulesi, Kosova Müzesi, Osmanlıların XV.yy.’da yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Külliyesi, Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi sonucu burada öldürülmüş Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr’ın türbesi ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Şehir gezisi sonrası serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transfer.

8 Gün : Priştine-İstanbul

Havalimanına varışımız sonrası uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 1 saat 30 dakikalık yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


Yurt Dışı Turlarda Alınan Covid-19 Önlemleri

 • Fiyata dahil olan tüm turlarda kişi sayısını hijyen ve sosyal mesafe kuralları gereği en uygun seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.
 • Turlarımızın akışını, mümkün olduğunca açık havada zaman geçirilecek şekilde tekrar düzenledik.
 • Tur boyunca konaklayacağımız otellerin, resmi olarak hijyen kurallarına uygunluğunu duyuran ve taahhüt eden oteller olmasına dikkat ediyoruz.
 • Yolcularımızın ve tur liderlerimizin sağlığı için hijyen kiti stoğumuz hazır.
 • Tur boyunca geçerli Seyahat Sağlık Sigortası* hizmetimizi ücretsiz sunmaya devam ediyoruz.
 • Tur süresi boyunca iç ve dış mekanlarda 1,5 metre sosyal mesafe ve maske takılması kuralına önemle dikkat edilecektir.
 • Turlarımızda ziyaret edilen müze, ören yeri ve diğer tüm noktalarda ilgili kurum ve işletmelerin almış olduğu önlemlere göre hareket edilecektir. Bu önlemlerden dolayı ziyaret edilmesi mümkün olmayan yerlerden acentemiz sorumlu değildir.
 • *Seyahat Sağlık Sigortası Covid-19 tedavisini kapsamaktadır. Seyahat Sağlık Sigortasının kapsamı hakkında detaylı bilgi için satış ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • **Normalleşme süresince gerçekleştirilecek turlarda yukarıda belirtilen tüm koşullar uluslararası kurallarla eş zamanlı olarak güncellenecektir.

Otel Bilgileri

 • Ohrid: Hotel Aura 4* vb.
 • İşkodra: Hotel Grande Europe 5* vb.
 • Trebinje: Hotel Leotar 4* vb.
 • Saraybosna: Hotel Exclusive 4* vb.
 • Belgrad: B-Hotel Belgrad 4* vb.
 • Üsküp: Hotel Park Skopje 5* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul-Üsküp Gidiş / Priştine-İstanbul Dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • Belirtilen kategori otelllerde yarım pansiyon esasında 6 gece konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri 
 • Panoramik Ohrid, Tiran, Budva, Kotor, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Üsküp, Prizren şehir gezileri
 • Resne & Manastır Gezisi
 • Boşnak Gecesi
 • Blagaj ve Konjic gezileri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • Seyahat Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)

Önemli Notlar

 • Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.
 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.
 • Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.
 • Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.
 • Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Konaklama Notları

 • Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

Uçuş Notları

 • Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.
 • Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.
 • Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir. Bazı hava yollarında gruba özel koltuk blokajı yapılmaktadır. Yan yana veya daha önde oturmak isteyen misafirlerin havalimanında check/in kontuarında işlem yaptırması gerekmektedir.
 • İç hat bağlantı almak isteyen misafirlerin acentamıza başvurması gerekmektedir. Uçak biletlerinin bağlantılı olarak kesilmesi için iç hat uçuşun acentamızdan alınması gerekmektedir. İç hat uçuşunu misafirlerimizin kendileri almaları durumunda, uçuşlar bağlanamayacağından olası bir uçuş gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse hava yolları ve acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Grup biletlerinden gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Gidilecek ülkelerdeki iç/dış hat uçuşlarında bagaj hakları havayollarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu uçuşlarda bagaj taşıma ücretli olabilmektedir.
 • Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Uçak biletlerini kendileri alarak (Acentemizin uçak bileti hariç kayıt almayı kabul etmesi halinde) tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • Bazı ülkeler artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmanızı isteyebilir. Şarjı olmayan cihazları uçağa almayabilir ve bu cihazları ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirebilir.

Vize ve Pasaport Bilgisi

 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmemektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için Setur Vize bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağlık: Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.
 • Uçuş Süreleri: İstanbul-Üsküp 1 saat 30 dakika / Priştine-İstanbul 1 saat 30 dakika
 • Para Birimi: Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.
 • Saat Dilimi: Balkanlar, Türkiye ile yaz saat diliminde aynı saat diliminde, kış saat diliminde 1 saat geridedir. Örneğin, Kışın Türkiye’de saat 18:30 iken Balkanlar’da 17:30’dur.
 • Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.
 • Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.
 • Yemek Kültürü: Balkanlar yemek kültürü Türk yeme içme kültürüne oldukça yakındır.
 • Elektrik: Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.
 • Alışveriş: Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Satın alınan tur “Bin-Rota Turizm” organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

Ohrid(1)-İşkodra(1)-Trebinje(1)-Saraybosna(1)-Belgrad(1)-Üsküp(1) 19-26 Mart / Pegasus Hava Yolları

Tarih
19.03.2022
26.03.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 447,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 447,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 597,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
347,00 EUR

Ohrid(1)-İşkodra(1)-Trebinje(1)-Saraybosna(1)-Belgrad(1)-Üsküp(1) 26 Mart-02 Nisan / Pegasus Hava Yolları

Tarih
26.03.2022
2.04.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 497,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 497,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 647,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
397,00 EUR