Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Doruk Otel Butik

Cunda Doruk Otel Mithatpaþa Mah. Sahil Boyu No:4 Cunda

FİYAT HESAPLAYIN

Size Özel Fiyat Hesaplayın

Aramayı temizleyin

YAZ ÖZELLİKLERİ

Tanıtım Metni

Dört tarafı tarihi miraslarla çevrili Cunda Adası' nda konumlanan Doruk Otel, Ege' nin essiz berraklığında serinleyebileceğiniz, ada sokaklarında yapacağınız yürüyüşlerle tarih içerisinde kaybolabileceğiniz eğlenceli bir tatil imkanı sunuyor.

 • Denize Sıfır Otel

Otel Bilgi

Deniz manzarası eşliğinde damak tadınıza uygun lezzetlerin servis edildiği A la Carte Restoran'ın yanı sıra Duba Halk Plajı'na 1 km mesafede konumlanan Doruk Otel' in genel alanlarda kablosuz internet, otopark ve arzu eden misafirleri için ücretli havaalanı ulaşım hizmeti bulunuyor.

  İptal Edilemez 2 Kişilik Oda - Oda Özellikleri

  • Duş
  • Zemin Parke
  • Banyo
  • Split Klima

  Yiyecek ve İçecek

  08:00 - 10:00 Kahvaltı
  19:00 - 21:00 A la Carte Restoran (Ücretli)

  Konsept: Oda+Kahvaltı

  Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

  • Şişeli İçecekler (ücretli)
  • Taze Sıkılmış Meyve Suları (ücretli)
  • Türk Kahvesi (ücretli)

  İptal ve Değişiklik Şartı

  Konaklama başlangıcından 21 gün öncesine kadar yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde tüketiciden herhangi bir kesinti yapılmaz. Konaklama başlangıcından 15 gün öncesine kadar yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 15 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.
  (Erken Rezervasyon İndirimli ürünler istisnadır)

  Erken rezervasyon dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama başlangıcından 45 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama bedelinin %60' ı iade edilir, 45 günden daha az süre kala yapılan iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden tahsil edilir.

  Erken rezervasyon seyahat iptal güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıcına 72 saat kalana kadar hiçbir mazeret ve belge sorgulanmadan rezervasyon ücretinin tamamı iade edilir.

  Rezervasyon değişikliklerinde, değişikliğin yapılacağı tarihteki güncel şartlar ve ücretlendirme geçerli olacaktır.

   KIŞ ÖZELLİKLERİ