Ekonomik Güney Afrika Turu (Johannesburg & Cape Town)

05 Haziran 2020 'den itibaren kalkışlı

1.299,00 USD 7.726,84 TL
pilanesberg-1 cape-town-4 cape-town-3

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Johannesurg & Pilanesberg & Sun City & Cape Town

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Fırsat
 • Türkçe Rehberli
 • Vizesiz

1 Gün : İstanbul

Programda belirtilen havalimanında buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuza kadar bekliyoruz.


2 Gün : İstanbul-Johannesburg

Johannesburg'a hareket ediyoruz. Varışa takiben yapılacak şehir turunda şehir merkezi, Houghton-Mandela Evi, Rosebank, Sandton bölgeleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Johannesburg’taki otelimizde.

3 Gün : Johannesburg

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Pilanesberg Safari & Sun City turuna katılabilirler. Safari araçları ile yapılacak olan gezimizde doğal tabiatın içinde unutulmaz anılarla dolu, eşsiz saatler geçirme fırsatına sahip olacağımız Pilansberg National Park’da dağların arasında volkanik oluşumlu doğal bir tabiat ortamında yaşayan çeşitli vahşi hayvanların günlük yaşantısına tanık olacağız. Gezimiz süresince Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari, ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız. Safarinin ardından Sun City’e geçiyor ve panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sun City Güney Afrika’nın kuzey batı eyaletinin bozkırlarında sakin bir gölün kıyısındadır ve Pilanesberg’in heybetli dağlarıyla çevrilidir. Sun City, birçok özelliğinin birleşimiyle tatil beldeleri içinde benzersizdir. Her sene ihtişamlı sportif ve eğlence faaliyetleriyle donanmış dört ve beş yıldızlı otelleri ve büyülü Lost City (Kaybolmuş Şehir) binlerce turisti çeker. Tur bitimi Johannesburg’da bulunan otelimize dönüyoruz.

 • Ekstra Pilanesberg Safari & Sun City Turu: 155-USD (Kişi Başı)

4 Gün : Johannesburg

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Pretoria turumuza katılabilirler. Güney Afrika’nın üç başkenti arasında yer alan Pretoria ülkenin idari başkentidir. Üç büyük Üniversitesi ve Jakaranda ağaçları ile meşhur olan Pretoria şehir turu esnasında; Paul Kruger Heykeli, Kilise meydanı, Başkanın Ofisi, Birlik Binası, Kruger, Melrose Evleri ve Voortrekker Anıtı panoramik görülecek yerler arasındadır. Ayrıca 9 metre yüksekliğindeki dünyanın en büyük Nelson Mandela heykelini görme şansı elde edeceğiz. Tur bitiminin ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman ve ardından Johannesburg’da bulunan otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Pretoria turu: 65-USD (Kişi Başı)

5 Gün : Johannesburg-Cape Town

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz. Sonrasında Cape Town uçuşumuza kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lesedi Kültür Köyü & Aslan Parkı turuna katılabilirler. Lesedi, Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz kültürel bir köydür. Turun başlangıcında video prezantasyonu ile siyah kültürlerin tarihi anlatılır. Daha sonra ufak gruplara ayrılarak Zulu-Xhosa-Basotho ve Pedi kabilelerinin ev yaşamlarını sergileyen alanlara gidilir. Daha sonra kültürel Afrika dansları izlenir. Öğle yemeğimizi, ekstra tura dahil olarak Lesedi Kültür Köyü'nde geleneksel Afrika mutfağı ile alıyoruz. Lesedi Köyü ziyareti sonrası yolumuza devam ediyor ve Aslan Parkı’na varıyoruz. Aslan Parkı turumuzda, nadir bulunan beyaz aslan görme, yavru sevme ve kendi ortamlarındaki oyunlarını görme imkanı bulacağız. Aslan Parkı ziyareti sonrası yerel havayolları ile Johannesburg – Cape Town uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Cape Town’a varışımıza takiben özel aracımızla panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Parlamento Binası, Company Gardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli ve Adderly Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme Cape Town otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Lesedi Kültür Köyü & Aslan Parkı Turu: 145-USD (Kişi Başı)
 • ***Cape Town şehir turumuz Johannesburg-Cape Town uçuş saatimize göre ertesi gün de yapılabilir.

6 Gün : Cape Town

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Ümit Burnu gezimize katılabilirler. Bantry Bay, Camps Bay ve Llandudno Bölgelerinden geçip balıkçı kasabası olan Hout Bay’a varılacaktır. Tekne ile açılarak Duiker Adasındaki Cape kürklü foklarını göreceğiz. Daha sonra Chapmans Peak ya da Constantia Nek’den geçerek, Simons Town yakınındaki Boulders Beach’te Afrika Penguenlerini görüyoruz. Deniz kenarındaki lokantada alınacak öğle yemeğinden sonra Afrika’nın en güneybatı köşesi olan, Barthelomios Diaz’ın keşfettiği Ümit Burnu ve Cape Point’te feniküler ile dünyanın en yüksek feneri görülecektir. Daha sonra farklı sahil kasabalarından geçerek Cape Town’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Ümit Burnu Turu: 150-USD (Kişi Başı)

7 Gün : Cape Town

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği turumuza katılabilirler. Öncelikle Masa dağını ve yörenin ünlü içeceklerini tadacağımız turumuza çıkıyoruz. 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından geleceğimiz bu çiftlikte; önce mahzenleri geziyor, ardından tadım yapıyoruz. Daha sonra 1679’ da kurulmuş olan Stellenbosh kasabasına geçiyor ve şarapları, meşe ağaçları ve üniversitesi ile ünlü bu kasabada panoramik şehir turu yapıyoruz. Ardından Spier Çiftliğinde; Eagle Encounter’da Güney Afrika’nın vahşi kuşlarını görüyoruz. Restoranda alınacak öğle yemeği sonrasında Masa Dağı’nın 1087 m yükseklikteki tepesine çıkıp bu doyumsuz manzaranın büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Masa Dağı & Stellenbosh Çiftliği Turu: 150-USD (Kişi Başı)

8 Gün : Cape Town

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Teneke mahallesi ve Botanik Bahçe Turuna katılabilirler. Bu gezimizde Cape Town şehir merkezinin dışında yer alan, çok düşük gelirli yerli halkın yaşamlarını gözlemleme fırsatı bulacağımız mahallelerden birine gidiyoruz. Bu ziyaretimizin ardından, 1913 yılından bugüne dek ziyarete açık olan, 2004 yılında Unesco tarafından dünya mirası listesine alınan, dünyadaki sayılı botanik bahçelerinden biri olan Kirstenbosch Botanik Bahçesi’ni geziyoruz. Öğle yemeğimizi botanik bahçesinin içinde yer alan Güney Afrika’nın lezzetlerini tadacağımız yerel restoranda alıyoruz. Tur bitimi otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Teneke mahallesi ve Botanik Bahçe turu: 110-USD (Kişi Başı)

9 Gün : Cape Town-İstanbul

Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Daha sonra Rehberimizin belirttiği saatte buluşarak İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

10 Gün : İstanbul

İstanbul'a varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle...

18 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMLİ UYARI

 • 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren Güney Afrika Cumhuriyeti’ne seyahat edecek olan 18 yaş altı çocuklar için, Güney Afrika Cumhuriyeti makamları ülkeye girişte “doğum sertifikası” (unabridged birth certificate) talep edecektir. Türkiye’de doğum sertifikası olmadığı için, Nüfus Müdürlükleri’nden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrika’da mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.
 • Güney Afrika - 18 Yaş Altı Çocuklar için Doğum Belgesi Zorunluluğu Yeni Göçmen Düzenlemesi 1.Ebeveynleri ile beraber seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler.
 • (ii) Evlat edinilmiş çocuklar için ebeveynler evlat edinmiş olduklarını ispatlayan evlat edinme sertifikasını ibraz etmek mecburiyetindedirler.
 • Açıklayıcı not: Bu uygulama hem Güney Afrika vatandaşlarına hem diğer yabancılara gidişte ve varışta uygulanacaktır. Doğum sertifikası vermeyen ülkelerden giriş/çıkış yapan yolcular için yetkili bir makamdan alınacak doğum sertifikası yerine geçecek bir belge ibraz edilmelidir. İbraz edilen bütün dokümanlar orijinal veya noter veya dengi bir makamdan onaylı kopyası olmalıdır.
 • 2.Ebeveynlerinden yalnızca biri ile beraber seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Ebeveynler beraber seyahat ettikleri çocuk/çocukların ebeveynleri olduklarını ispatlayan doğum belgelerini ibraz etmekle yükümlüdürler. Doğum belgesinde kayıtlı seyahat etmeyen diğer ebeveynin, çocuğun diğer ebeveyni ile beraber Güney Afrika’ya giriş ve/veya çıkış yapabileceğine dair yeminli muvafakatnamesi ibraz edilmelidir. Tüm ebeveynlik hak ve sorumluluklarını veya yasal velayetini devreden mahkeme emri ibraz edilmeli veya Doğum belgesinde kayıtlı ebeveynlerden birinin ölümü durumunda, vefat eden ebeveynin ölüm belgesi ibraz edilmelidir. Seyahat etmeyen ebeveynin muvafakatname vermediği durumlarda, yasal olarak boşanmış çiftlerin de mahkeme emri ibraz etmeleri gerekmektedir. Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Genel Müdürlüğe onaylatmalıdır.
 • Açıklayıcı not: Muvafakatname tarihi seyahat tarihinden en fazla 3 ay öncesi olabilir.
 • 3. Biyolojik ebeveyni olmayan yetişkinlerle seyahat eden çocuklar
 • Gerekenler: Yetişkin çocuğun doğum belgesinin bir kopyasını ibraz etmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin ilgili kişinin çocuk ile seyahat edebileceğine dair muvafakatnamesi ibraz edilmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin kimlik doküman ya da pasaport kopyaları ile Çocuğun ebeveynlerinin veya yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir. Her iki ebeveynin de vefat ettiği ve çocuğun bir akrabası veya anne/babasının başka bir yetişkin yakını ile beraber seyahat ettiği durumlarda, çocuğa refakat eden kişi çocuk ile beraber Güney Afrika Cumhuriyeti’ne girdiğini veya Güney Afrika Cumhuriyeti’nden ayrıldığını Sınır Polisine onaylatmalıdır.
 • 4.Herhangi bir yetişkin ile beraber seyahat etmeyen çocuklar
 • Gerekenler: 18 yaşından küçük kişilerin Güney Afrika’ya giriş ve çıkışlarında seyahat edebilmesi için anne ve babanın veya tek olarak ya da yasal varisinin bir mektup veya açıklama sunması gerekmektedir. Eğer anne ve babanın biri bu belgeyi sunuyorsa, kendisinin tamamen vasilik hakkına sahip olduğunu gösteren mahkeme kararını da sunması gerekmektedir. Güney Afrika’da çocuğun kalacağı yerin ve çocuğu karşılayacak yetişkinin ikamet adresini ve iletişim bilgilerini içeren bir mektup ibraz edilmelidir. Güney Afrika’da çocuğu alacak kişinin kimlik kartı veya geçerli pasaport ve vize veya kalıcı oturum izni kopyası ibraz edilmelidir. Çocuğun ebeveynlerinin ya da yasal velisinin iletişim bilgileri ibraz edilmelidir.
 • 5.2005 yılı Çocuk Yasasında tanımlanan özel bakım altında olan çocuklar
 • Gerekenler: Güney Afrika Cumhuriyeti’nden çıkış yapmadan önce, Çocuk Yasası’nın 169. Bölümünde öngörülen şekilde çocuğun ikamet ettiği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden alınan izin kâğıdının onaylı bir kopyası ibraz edilmelidir.
 • NOTLAR:
 • 1.18 yaş altındaki bireyler çocuk olarak tanımlanmıştır.
 • 2. T.C. Vatandaşları için Nüfus Müdürlükleri’nden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrika’da mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.    ***Alınacak doğum belgesi üzerinde mühür(APOSTILLE) olması gerekiyor. Bu mühür Kaymakamlık veya Valilik’lerde bulunuyor. (Sadece noterden tasdik ve İngilizce tercüme yeterli olmayacaktır, devlet mührü gerekmektedir!)
 • ***Resmi evraklardan yanınızda en az 5 suret bulunması gerekmektedir.
 • ***Bahsedilen dökümanların İngilizce lisanı haricinde olanların, yeminli tercüman tarafından İngilizceye çevrilmiş olması gerekmektedir.
 • ***Daha detaylı resmi bilgiye aşağıda bulunan Güney Afrika hükümetinin sayfasından ulaşabilirsiniz. http://www.dha.gov.za/index.php/statements-speeches/475-home-affairs-encourages-parents-to-get-unabridged-birth-certificates-for-children

Otel Bilgileri

 • Johannesburg: 4* Park Inn by Radisson Sandton vb.
 • Cape Town: 3* Cape Diamond Hotel vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY tarifeli seferi ile İstanbul-Johannesburg gidiş ve Cape Town-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve alan vergileri
 • Johannesburg-Cape Town ekonomi sınıfı iç hat uçuş biletleri ve alan vergileri
 • Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı arası transferler
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Türkçe rehberlik hizmeti 
 • Seyahat Sigortası (Turun iptali durumunda tur ücretinin %15'i kapsam dışıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış Pulu
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Ekstra turlar

Ekstra Tur Paketleri

 • X Large Paket (Opsiyonel)
 • Öğle Yemekli Lesedi Kültür Köyü ve Aslan Parkı Turu
 • Pilanesberg Safari ve Sun City Turu
 • Öğle Yemekli Ümit Burnu Turu
 • Öğle Yemekli Masa Dağı ve Stellenbosh Çiftliği Turu
 • Öğle Yemekli Teneke Mahallesi ve Botanik Bahçe Turu
 • Kişi başı 710-USD Yerine 635-USD
 • Large Paket (Opsiyonel)
 • Lesedi Kültür Köyü ve Aslan Parkı Turu
 • Pilanesberg Safari ve Sun City Turu
 • Öğle Yemekli Ümit Burnu Turu
 • Kişi başı 450-USD Yerine 420-USD
 • ***Ekstra Tur paketi satışı tur esnasında rehber tarafından yapılacaktır.

Önemli Notlar

 • ***Satın alınan tur Bin-Rota organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.
 • ***Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. Ekstra tur paketi indirimi sadece tura gitmeden önce alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda her hangi bir indirim yapılmamaktadır.
 • ***Triple oda satışı yapılmamaktadır.
 • ***Güney Afrika gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir. Pasaportunuzun dönüş tarihi baz alınarak minimum 6 ay geçerlilik süresi ve en az 5 adet boş vize sayfası olmalıdır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Safari esnasında tüm hayvan türleri görülemeyebilir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. 
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • İç hatlardaki kilo kısıtlaması; kısaca kişi başı 1 parça valiz ve 20 kg'dır. Kuralları özetlemek gerekirse, 10 kiloluk 2 valiz fazla kiloya girmektedir. 2 kişinin 30 kiloluk 1 parça valizi olması da fazla kiloya girmektedir.
 • Gümrükten geçebilecek alkol ve tütün mamülleri; kişibaşı 200 sigara ve 20 sigar, kişibaşı 250g of sigara ya da pipo tütünü, kişibaşı 50 ml parfüm ve 250 ml eau de toilette, Kişibaşı 2 litre şarap, kişibaşı ve 1 litre diğer alkollü içecekler.
 • Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Binrota sorumlu tutulamaz. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Binrota sorumlu tutulamaz. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağlık: Güney Afrika’ya girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Gezi boyunca musluk suyu içmemenizi yalnızca ilk kez sizin tarafınızdan açılacak şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz.
 • Vize Bilgileri: Güney Afrika Cumhuriyeti Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Farklı ülke pasaportu ile seyahat edecek olan misafirlerin vize durumunu ilgili ülke konsolosluğuyla teyid etmeleri gerekmektedir. 
 • Uçuş Süreleri: İstanbul-Johannesburg: Yaklaşık 11 saat / Cape Town-İstanbul: Yaklaşık 11 Saat
 • Para Birimi: Güney Afrika’nın para birimi South African Rand’ıdır (ZAR). Yanınıza USD ya da Euro alabilirsiniz ancak USD’nın 2000 yılı ve sonrası basılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde döviz büroları parayı daha düşük bir kurla bozmak istiyorlar.
 • Saat Dilimi: Türkiye ile Güney Afrika arasında saat farkı bulunmamaktadır.
 • Telefon Kullanımı: Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmayabilir.
 • Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Yanınıza kolay giyip çıkarabileceğiniz mevsim sıcaklıklarına uygun (mont,kazak vb.) kıyafetler almanızı öneririz. 
 • Yemek Kültürü: Güney Afrika’da, genel anlamda Malezya ve Avrupa mutfağından esinlenerek kendilerine karma bir mutfak kültürü oluşturmuşlardır. Sofralarından taze sebze ve meyve eksik olmaz.
 • Elektrik: Güney Afrika’da elektrik 220/230 volttur ve M tipi üçlü yuvarlak kalın prizler kullanılmaktadır. Adaptör getirmeniz gerekmektedir.
 • Alışveriş: Dünyanın en büyük altın madenlerinin bulunduğu ve en çok altın üreten ülkesi olan Güney Afrika’da alışveriş için akla gelecek ilk ürün mücevherdir. Mücevher mağazalarında çok güzel ve özel tasarımlı takıları bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca pazarlarda yöre halkının yapmış olduğu heykeller, oyma işi tahta ürünler, el işi deri malzemeler ve cam yapımı ustaların ellerinden çıkan cam ürünlerini satın alabilirsiniz.

Turun Artıları

 • Cape Town'da Ümit Kalesi, Parlamento Binası ve Company Bahçeleri'ni görüyoruz.
 • Efsanevi Ümit Burnu'nda Duiker Adası'nda fok balıklarını ziyaret edebilir, Boulders Plajı'nda penguenler ile tanışma fırsatı bulacaksınız.
 • Boschendal ve Grand Provence isimli bağlarda birbirinden lezzetli mahsullerin de tadına bakabilme şansınız olacaktır.
 • Apartheid Müzesi'ni ziyaret edebilme ve burada Güney Afrika'da yaşanan soykırımın izlerini görebilme fırsatı bulacaksınız.
 • Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayacağız.
 • Güney Afrika’da yaşayan siyah kabilelerin yaşam şekillerini, danslarını, gelenek ve göreneklerini yakından görebileceğiniz Lesedi Kültür köyünü ziyaret etme fırsatı bulacağız.

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Satın almış olduğunuz tur paketi “Bin-Rota Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “Bin-Rota Turizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 21 Şubat-01 Mart / Türk Hava Yolları

Tarih
21.02.2020
29.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.399,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.794,00 USD

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 22-31 Mayıs / Türk Hava Yolları

Tarih
22.05.2020
30.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.694,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
425,00 USD

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 05-14 Haziran / Türk Hava Yolları

Tarih
5.06.2020
13.06.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.694,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
425,00 USD
Satın Al
Son 2 oda

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 25 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
25.07.2020
2.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.429,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.824,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
425,00 USD
Satın Al
Son 2 oda

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 21-30 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
21.08.2020
29.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.339,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.734,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
425,00 USD
Satın Al
Son 2 oda

Johannesburg(3)-Cape Town(4) 27 Kasım-06 Aralık / Türk Hava Yolları

Tarih
27.11.2020
5.12.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.379,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.774,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
425,00 USD
Satın Al
Son 2 oda