Fırsat Budva Turu

20 Nisan 2020 'den itibaren kalkışlı

429,00 EUR 2.828,83 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Budva-Podgorica

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Türkçe Rehberli
  • Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Podgorica-Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Podgorica’ya hareket. Varışımızın ardından Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralarıyla St. Stefan Beldesi’nde fotoğraf çekme molası veriyoruz. Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi ve aynı zamanda gözde bir tatil merkezi olan Budva'da yürüyerek yapacağımız şehir turunda Stari Grad (Eski şehir merkezi) ve kaleyi geziyoruz. Şehir turumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Odaların dağılımının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.


2 Gün : Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kotor & Perast Turu'na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Kotor da yürüyerek yapacağımız şehir gezimizin ardından sonraki durağımız Perast olacak. Kotor Körfezi'nde yer alan bu şirin kasabayı da gezdikten sonra tekneyle Kayaların Hanım'ı olarak bilinen Kilise Müze'yi ziyaret edeceğiz. Gezimizin ardından Budva'ya otelimize geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubrovnik Turuna katılabilirler. Dubrovnik Turu'muzda önce panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Tur esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış Eski Şehir Meydanı'nı yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman ve konaklama yapacağımız otelimize geçiş ve geceleme otelimizde.

Kotor ve Perast Turu : 50-EURO (Kişi Başı)

Dubrovnik Turu: 65-EURO (Kişi Başı)


3 Gün : Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Budva Yüzme Turu'na katılabilirler. Muhteşem bir doğada çıkacağınız bu turumuzda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacağız ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Yüzerek ve dinlenerek geçireceğimiz gün içerisinde öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tam günlük yüzme turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. GEceleme otelimizde.

Budva Yüzme Turu: 60-EURO (Kişi Başı)


4 Gün : Budva-Podgorica-İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Tur liderinin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Podgorica Havalimanına transfer oluyoruz.Check-in işlemlerin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ver varışın ardından turumuzun sonu.


Otel Bilgileri

Budva: Butua Residence 4* vb. (20 Nisan-24 Haziran-31 temmuz-10 Ağustos-17 Ağustos)

Budva: Hec Residence 4* vb. ( 23 Mayıs-06 Temmuz)


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul (ISL) – Podgorica - İstanbul (ISL) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

Budva’da 3 gece oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Podgorica ve Budva Panoramik Şehir Turları

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Seyahat Sağlık Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi

Tüm kişisel harcamalar

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 

Öğle ve Akşam yemekleri

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Şoför Bahşişi


Ekstra Tur Paketleri

Kotor ve Perast Turu : 50-EURO (Kişi Başı)

Dubrovnik Turu: 65-EURO (Kişi Başı)

Budva Yüzme Turu: 60-EURO (Kişi Başı)


Önemli Notlar

***Program "Pcs Turizm" tarafından düzenlenmekte olup diğer acente yolcularının da tura katılımı muhtemel olacaktır.

***Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar   gerekmektedir. Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır.

***Dubrovnik Ekstra Turu'na katılmak isteyen kişilerin Hırvat vizesi alması gerekmektedir. Geçerli Schengen vizesi olanların  veya Yeşil pasaport sahiplerinin Dubrovnik Turuna katılması için vize almalarına gerek yoktur. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Pcs Tur tarafından bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Pcs Tur tarafından bildirilecektir

Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Pcs Tur tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Pcs Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Pcs Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Pcs Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Pcs Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz tur paketi “PCS Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “PCSTurizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.


Budva (3) 20-23 Nisan / Türk Hava Yolları

Tarih
20.04.2020
23.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 429,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 429,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 549,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
419,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 23-26 Mayıs / Türk Hava Yolları

Tarih
23.05.2020
26.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 479,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 479,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 599,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
469,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 24-27 Haziran / Türk Hava Yolları

Tarih
24.06.2020
27.06.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 499,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 499,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 629,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
489,00 EUR
Satın Al
Son 3 oda

Budva (3) 06-09 Temmuz / Türk Hava Yolları

Tarih
6.07.2020
9.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 449,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 449,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 589,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
439,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 31 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
31.07.2020
3.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 599,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 599,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 739,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
489,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 10-13 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
10.08.2020
13.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 549,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 549,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 689,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
539,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 17-20 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
17.08.2020
20.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 549,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 549,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 689,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
539,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 24-27 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
24.08.2020
27.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 449,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 449,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 589,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
439,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budva (3) 31 Ağustos-03 Eylül / Türk Hava Yolları

Tarih
31.08.2020
3.09.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 449,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 449,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 589,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
439,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi