Msc Virtuosa İle Arap Yarımadası 22 Ocak 2022

599,00 EUR 5.797,60 TL
virtuosa dış kabin balkonlu iç kabin
World Card 'e özel 3 Taksit

Gezilecek Yerler
Dubai-Abu Dhabi-Sir Bani Yas-Bahrain-Doha- Dubai

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı Turlar
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : Istanbul - Dubai

Sabiha Gökçen - Dubai arası Air Arabia tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben gemimize transfer

Hareket: 23:00


2 Gün : Abu Dhabi,Birleşik Arap Emirlikleri

Varış: 07:00 Kalkış: 21:00


3 Gün : Sir Bani Yas , Birleşik Arap Emirlikleri

Varış: 08:00 Kalkış: 17:00


4 Gün : Denizde

Denizde 


5 Gün : Bahrain

Varış: 08:00 Kalkış: 18:00


6 Gün : Doha, Katar

Varış: 07:00  Kalkış: 16:00


7 Gün : Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Varış : 09:00 


8 Gün : Dubai - Istanbul

Çıkış işlemleri ardından Air Arabia tarifeli seferleri ile İstanbul‘a hareket


Fiyata Dahil Hizmetler

 Air Arabia ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Dubai (Sharjah Hava Limanı) / Dubai(Sharjah Hava Limanı)  - Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

 5* Yıldızlı Msc Virtuosa gemisinde 7 gece 8 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama.

 Havalimanı ve Liman vergileri (420€)

 Havalimanı-Liman-Havalimanı arasındaki tüm transferler

 Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler

 Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 25 kişi olması durumunda)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 10€ gemide ödenir. 

 Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.

 Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)

 Gemideki tüm içecekler.

 İç hat bağlantı uçuşları.

 Gerekli vize ücreti. (B.A. Emirlikleri Vizesi)

LÜTFEN DİKKAT :  Vize hizmeti, Bu program için Gemi firması tarafından alınacak 2 girişli veya Çok girişli Dubai vizesi gerekmektedir. Münferit veya VFS üzerinden alınan DUBAİ vizelerinin Birleşik Krallık ve gemi firmaları anlaşmaları gereği geçerliliği kabul edilmemektedir.  (120€)

ÖNEMLİ NOT : İsrail pasaportu olan misafirler Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapamazlar.

Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).


 Uçuş Detayları

22.01.2022 SAW SHJ 00:35 – 05:35

29.01.2022 SHJ SAW 19:45 – 23:40Iptal Şartları

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı toplam tutar üzerinden %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 

/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100Önemli Notlar

Programda belirtilen saatler belirtilen Hava yolları ve MSC Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi gemi şirketi tarafından rica edilmektedir.

 Operasyon acentesi gerekli gördüğü taktirde grup uçuş saatlerini ve havalimanını değiştirme hakkını saklı tutar. İç hat biletlerini kendi alan misafirlerin grup uçuşlarının olacağı havalimanına ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

 Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin açık büfe restoranlarında alma hakkına sahiptirler. Rehberiniz akşam yemeklerinde a la carte restoranda sizleri ziyaret edecek olup açık büfe restoranda rehber ziyareti olmayacaktır.

 Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide bulunan banka otomatlarından her yolcu kredi kartı ile depozito yüklemesi yapmalıdır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinden bu işlem için  yardım albilir.

 Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb sokmak kesinlikle yasaktır.

 Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için Gemi biletlerinin son sayfasında bagaj etiketleri olacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir. Limanda etiket takılma işlemi için yardımcı personel bulunmaktadır.

 Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu sebepten gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızı öneririz.

 Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

 Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuz valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

 Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

 Pasaportunuzun süresinin tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekmektedir. Gemi şirketleri tüm pasaport türleri için bu kuralı uygulamaktadır. Pasaport süresinin kontrolü misafirin kendi sorumluluğundadır.

 Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

 TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİNİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GEMİYE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

 Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

 Gemide Euro para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.  

 Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi EURO ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.

 Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehberinize fiziksel şiddet ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.

 Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.


Balkonlu Bella

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 899,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Balkonlu Fantastica

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 949,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Dış Bella

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 699,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Dış Fantastica

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 749,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

İç Bella

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 599,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

İç Fantastica

Tarih
22.01.2022
29.01.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 649,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR