header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

Aradığın unutulmaz bir tatilse, yeni yerler görmekse, özgürce keşfetmek ve gönlünce eğlenmekse, istediğin tatilinin ilk gününden son gününe güvenle ve keyifle geçmesiyse,
57 yıldır Setur var. Setur, her seyahatte hayatına yepyeni zenginlikler katman için var.

Seyahat dediğin bir bütündür. Evinden çıktığın an başlar ve evine döndüğün ana kadar sürer. Bu deneyim Setur ile yaşandığında ise hep gülümseyerek hatırlanır. İşte bunu başarmak için biz ulaşımdan konaklamaya, transferden özel turlara uçtan uca bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Özgürce keşfedin, gönlünüzce eğlenin diye, sizi merkeze alan çözüm odaklı bir yaklaşımla hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetinde üst üste sektör birincisi seçilmemizin bir sebebi var! Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, yenilenmek ve kendini iyi hissetmek için tatile çıktığını biliyoruz. Yaşadığın deneyimin ilk gününden son gününe kadar kusursuz olması için her bir detayı düşünüyoruz. 57 yıllık deneyimimizle tatilinin her aşamasında sana destek olmaya hazırız. 1.500’e yakın personelimiz ve özenle seçilmiş anlaşmalı otellerimiz ile beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hep istediğin o tatil, hiçbir anından ödün vermeden tam da istediğin gibi mümkün. İster kendini dinlemek ister ailenle güzel zaman geçirmek veya doyasıya eğlenmek... Tatilden beklentin ne olursa olsun, otelden turlara geniş kapsamlı seçeneklerimizle, zengin ödeme kolaylıkları ve yıl boyu süren fırsatlarla isteklerini gerçekleştiriyoruz.

Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo