header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728
Six Senses Kaplankaya Genel 1
Six Senses Kaplankaya Genel 2
Six Senses Kaplankaya Genel 3

Six Senses Kaplankaya

Muğla / Türkiye
· Merkez: 77,22 km
· Haritada Gör
Çağatay Yılmaz YükseloğullarıÇağatay Yılmaz Yükseloğulları
Kredi Kartı Taksit Seçenekleri
Hoş Geldin Kuponu 300 TL
Hoş Geldin Kuponu 300 TL

Hoş Geldin Kuponu 300 TL

%2 Setur Puan Kazanma Fırsatı
%2 Setur Puan Kazanma Fırsatı

Yurt içi otel harcamalarınızda toplam sepet tutarı üzerinden %2 Setur Puan kazanın.

mobileappimage
Setur Extra'nın kazandıran dünyasıyla fırsatları yakala
Üye Ol ya da Giriş Yap
‘e özel
7 Taksit fırsatı!
Sadece müsait odaları göster

Oda Seçenekleri

 Oda 1
Fiyatları görmek için tarih seçiniz
Otel Özellikleri
Havuz & Plaj
Tesis Hizmetleri
Yiyecek & İçecek
Çocuk Aktiviteleri
Spa & Sağlık

Otel Hakkında

Six Senses Kaplankaya' da her biri eşsiz Ege denizi manzarasına bakan 141 adet oda ve suit bulunmaktadır. Otelin 3 adet özel plajı, 3 adet havuzu, geniş bir bahçe alanı ve 7 km uzunluğunda bir sahil alanı bulunmaktadır. 10.000 m² olan özel Spa ve fitness merkeziyle beraber Avrupa' nın en büyük Spa alanına sahiptir. Akdeniz mutfağından esinlenmiş 3 adet restoranı her zaman taze, modern ve yaratıcı alternatifler sunmaktadır. Heyecan verici fitness dersleri ve dış mekan aktiviteleri ile tatilinizi daha da anlamlı kılacağınız resortta uluslararası üne sahip iyi eğitimli ve deneyimli profesyonel ekip, dilerseniz misafirlere sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanıp daha güçlü bir vücut sistemi ile stresten uzak bir yaşam sürebilmeleri konusunda yardımcı oluyor. Ayrıca çocuklarınızın çok keyifli vakit geçirebileceği çocuk kulübü otelin ana plajında yer almaktadır.Tesisin kendisine ait toplamda 6.8 kilometrelik sahil şeridi, 3 adet özel plajı ve 3 adet havuzu bulunmaktadır.Evcil Hayvan Kabul Koşulları 
Evcil hayvanlar sadece köpekler ve kediler ile sınırlıdır ve boyut olarak küçük ile orta büyüklükte ve 10 kilonun altında olmalıdır. Bu tanımlamanın dışında kalan evcil hayvanlar için, konaklama tarihinden önce yönetimden izin onayı alınmalıdır.

Oda başına en fazla bir evcil hayvan bulundurulabilir.

Ek temizlik maliyetini karşılamak için 200 € (KDV dahil, konaklama başına veya her 15 günde bir) temizlik ücreti uygulanacaktır.

15 günden daha uzun süre konaklayan misafirlerin her 15 günde bir derin temizlik hizmeti almaları istenecektir. Ücret konaklama sırasında misafirin hesabına yazılacaktır.

Evcil hayvanlar temizlik personeli veya diğer otel çalışanları odada iken misafir tarafından denetlenmelidir. Alternatif olarak konuklar, evcil hayvanları odada değilken, günlük temizleme hizmetini almak istedikleri saat konusunda Kat Hizmetleri Departmanı ile iletişime geçmelidirler.

 Evcil hayvanlar otel arazisindeyken tasma takılmalı ve maksimum tasma uzunluğu 2,5 metre olmalıdır.

Evcil hayvan sahibi, yerel mevzuat gerekliliklerine uymalıdır. Otel Ana Binası ve içinde bulunan Spa, Fitness, Sağlıklı Yaşam Merkezi, havuz alanları ve tüm Yiyecek & İçecek alanlarında, evcil hayvanlara izin verilmemektedir.

Konuklar otel içerisinde ve çevresinde evcil hayvanlarından sonra daima temizlik yapmalıdırlar. Misafirlerin evcil hayvanlar için yiyecek ve su kaseleri, uyku matları ve çöp torbaları olmalıdır.

Otel, evcil hayvanının görünümü veya davranışının belirlenen kurallardan herhangi birini ihlal etmesi durumunda, misafirin rezervasyonunu iptal etme hakkını saklı tutar.

Engeli bulunan misafirlerimizin hizmet köpeği ile otelde kalmasına izin verilmektedir.

Evcil hayvanın varlığı diğer konukları rahatsız etmemelidir.

Evcil hayvan sahibi, tüm mal hasarlarından ve diğer misafirlerin başına gelen tüm kişisel yaralanmalardan sorumludur.

Konuklar otelin mal sahipleri ve işletmecisine zarar gelmeyecek şekilde, evcil hayvanları tarafından kaynaklanabilecek tüm zararları tazmin etmeyi ve bu zararlardan sorumlu tutulmayı kabul eder. Otel, böyle bir zarar olması halinde, bu zararları maliyetine uygun olarak tahsil etme hakkını saklı tutar. Kayıtla ilgili nihai karar, belgelerin belirlenen prosedüre (veteriner pasaportu, sağlık sertifikası vb.) uygun olarak hazırlanması ve konaklama maliyetinin ödenmesi şartıyla verilir.Covid-19 kapsamındaki genelge ve yasal düzenlemelere göre, tesisin konsept dahilinde sunulan hizmetleri ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, konaklama süresince kısıtlandırılmış, tamamen kaldırılmış ve/veya kapatılmış olabilir.

Aile Odası ve bazı özel odalar dışında yapılacak 2+2 ve 3+1 konaklamalarda, odalarda sıkışıklık olabilir. Müsaitlik doğrultusunda odalara verilecek ek yataklar ise mevcut yatak konforunda olmayabilir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile Odası gibi özel odalarda konaklama yapan misafirlerden biri tesisten erken ayrıldığında ücret iadesi yapılmaz.

Otelin konumu, harita üzerindeki yeri ve bölgedeki diğer merkezlere olan mesafesi bilgi amaçlıdır. Bilgilerde değişiklik olabildiği gibi bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Otelin bölgedeki yeri ve ulaşımı konusundaki tüm yönergeler için otel ile iletişime geçilmesi misafirin sorumluluğunda olup misafir otelde konaklayacak kişi veya kişilerin bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür. Rezervasyonu gerçekleştirirken sisteme girilen telefon, e-posta gibi bilgilerin doğruluğu ise kişinin kendi sorumluluğundadır.

Covid-19 kapsamındaki genelge ve yasal düzenlemelere göre, tesisin konsept dahilinde sunulan hizmetleri ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, konaklama süresince kısıtlandırılmış, tamamen kaldırılmış ve/veya kapatılmış olabilir.

Otel Konumu
Six Senses Kaplankaya
Bozbük Mahallesi Merkez Sokak No:198
Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo