Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Uçak

  • Bize Ulaşın: 444 28 22

  • Çalışma Günleri ve Saatleri:    Hafta İçi (Tüm Ofislerimiz)  09:00-22:00

       Cumartesi ( Suadiye)  09:00-22:00

       Pazar(Suadiye)11:00-17:00


50 Yılı Aşkın Tecrübe ile Profesyonel Seyahat Danışmanlığı

Türkiye'deki uçak bileti pazarında önemli bir satış hacmine sahip olan Setur, İstanbul'da Altunizade, Elmadağ, Suadiye ile Ankara ve İzmir ofislerinde konusunda uzman ve deneyimli satış ekibiyle bireysel ve kurumsal misafirlerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dilediğiniz Hava Yolu ile Uçmakta Özgürsünüz

Çağrı Merkezi

444 28 22 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Atlas Global, Borajet, SunExpress, Onurair ve uluslararası hava yolu şirketlerinin uçak biletlerini sunduğumuz profesyonel seyahat danışmanlığı hizmetimiz ile en uygun fiyat ve seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Uzman satış ekibimiz tarafından istek ve tercihleriniz doğrultusunda, havayolu alternatifleri ve en uygun uçuş bağlantıları araştırılarak size en doğru çözümler sunulacaktır.

Telefon desteğimiz haftanın 7 günü, çalışma saatlerimiz içerisinde hizmetinizdedir.

Online Bilet

Setur online bilet hizmeti ile havayollarının uçuşlarını aynı sayfada karşılaştırabilir, saat ve fiyat açısından en uygun ve ekonomik uçuşu seçerek online uçak bileti satın alabilirsiniz. Teknik durumlardan dolayı online sistemimizde görünmeyen hava yolları için 444 0 738 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Uçak bileti rezervasyonlarınızı, "Ön Rezervasyon"* seçeneğini işaretleyerek sistemin verdiği tarihe kadar opsiyonlu olarak tutabilirsiniz.

Uçak biletleri için opsiyon tarihleri havayolu tarafından güncellenebilir. Güncellenmesi durumunda e-posta adresinize bu bilgi sistem tarafından iletilecektir.

*Ön rezervasyon seçeneği bu işleme izin veren havayollarında görüntülenebilmektedir. İzin vermeyen havayolları için e-bilet seçeneği seçilerek direkt biletleme yapılabilir.

Online yapılan uçak bileti rezervasyonlarının iptal ve değişiklikleri için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.

Taksitli Ödeme Seçenekleri

Setur’dan satın alacağınız uçak biletlerinde Yapı Kredi WorldCard’a 9 aya varan taksit imkanı sunuyoruz.

NEDEN SETUR BİLET?

•Koç Holding güvencesi ile 52 yıllık tecrübe

•Konusunda uzman ve deneyimli ekip ile profesyonel danışmanlık hizmeti

•En uygun havayolu alternatifleri ve uçuş bağlantıları

•Müşteri memnuniyeti odaklılık

•Taksitli ödeme seçenekleri