header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

Otelleri

Tekirdağ, Marmara bölgesinin doğal güzelliklere sahip cennet bahçesi olarak bilinir. Ege’nin sakin havasından Karadeniz’in hırçın sularına dek uzanan Tekirdağ, her yıl sayısız tatilcinin hayalindeki tatil deneyimini yaşamasına imkân tanır. Türkiye’nin en kalabalık yirmi üçüncü şehri Tekirdağ, her iki denize de kıyısı olan 6 güzide şehir arasında yer alır. Masmavi bir denize uzanan sakin kumsal şeridi ile yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil beldesi olmayı başarır. Özellikle yöresel lezzetleri ile damak tadına düşkün bireyler için vazgeçilmez tatil noktalarından biri olma özelliği taşıyan Tekirdağ, akarsular ile taşınmış alüvyonlar ile kaplı kıyı ovalarına sahiptir. Birçok tarihî zenginliğe sahip olan il, kültürel geziler yapmak ve tarihin dokusunu parmaklarınızın ucunda hissedebilmek açısından idealdir. Bölgede yamaç paraşütü gibi aktiviteleri de deneyimleme fırsatı bulursunuz. Setur’un mutluluğu garantilediği tatil paketlerinden faydalanarak hayalinizdeki tatil planını gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Tekirdağ Otellerin Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ; doğal güzellikleri, eşsiz manzarası ve tarihî yapıları ile keşfedilmeyi bekleyen nadide bir güzellik olarak favori tatil rotalarına adını yazdırır. Tekirdağ, şehir güzelliğinin yanı sıra otel konseptleri ile de tatilcilerinin gönlünü fethetmeyi başarır. Tekirdağ otelleri, farklı tatil tercihlerine hitap eden ekonomik, merkezî, her şey dâhil, denize sıfır ve İstanbul’a yakın oteller şeklinde sıralanır.

Ekonomik Oteller

Tekirdağ bölgesinde bulunan ekonomik oteller, konforlu bir tatil imkânını bütçe dostu fiyat garantisiyle tatilcilere sunar. Böylece düşlediğiniz tatile adım atarken soru işaretlerini güvenle ortadan kaldırabilirsiniz. ekonomik oteller, misafirlerine sunduğu ücretsiz birçok hizmet olanağı sayesinde hayal edilen tatil seçeneklerini kaçırılmayacak fırsatlarla sunmayı başarır. Ekonomik otel konsepti, Tekirdağ butik otelleri ve Tekirdağ otel pansiyon seçeneklerini içerisinde barındırır. Sizlere de ekonomik bir tatilin keyfini çıkarmak kalır!

Şehir Otelleri

Tekirdağ, geçmiş uygarlıkların kültürlerine ev sahipliği yaptığı için tarihi dokusundaki zenginliği şehrin hemen her yerinde hissedebilirsiniz. Tekirdağ şehir merkezinde bulunan otellerde konaklayarak tarihî ve doğal güzellikleri kısa sürede keşfedebilirsiniz. Şehrin merkezinde bulunan Rakoczi Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, ziyaret etmeniz durumunda tarihî bir yolculuğa çıkmanıza imkân tanır. Tekirdağ indirimli şehir otelleri, sadece şehri keşfederken değil ulaşım esnasında da büyük avantajlar sunar.

Her Şey Dâhil Oteller

Tekirdağ otelleri her şey dâhil bir konsept ile birlikte tercih edildiğinde otelin hizmetlerinden dilediğiniz bir biçimde yararlanma fırsatı yakalarsınız. Her şey dâhil oteller, misafirlerin hayalini kurduğu tatil deneyimine ulaşabilmesi için birçok farklı ayrıcalık sunar. Ücretsiz kahvaltı ve oda hizmetlerinden yararlanırken her an konforlu hissedersiniz. Bu konsept elbette farklı otellerde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle her şey dâhil konseptli bir tatile çıkmadan önce otel olanaklarına göz atmanız faydalı olacaktır.

İstanbul’a Yakın Oteller

Tatil rotasını Tekirdağ’a çeviren ziyaretçilerin bu bölgeyi tercih etme sebeplerinden biri de İstanbul’a yakın olmasıdır. İstanbul’a yakın oteller kategorisinde yer alan Tekirdağ otelleri, ulaşıma ilişkin sağladığı kolaylıklar ile kısa süreli tatillere imkân tanır. Metropolden uzaklaşarak enerji toplarken her an şehre yakın bir mesafede olmak istiyorsanız Tekirdağ otelleri sizin için doğru bir tercih olabilir.

Denize Sıfır Oteller

Tekirdağ otelleri denize sıfır konsepti sayesinde hem yerli hem de yabancı turistlerin gözde tatil beldesi olmayı başarır. Altın renginde bir sahil şeridine dokunan masmavi dalgaların sesi ile güne uyanmak isterseniz denize sıfır oteller konseptini tercih edebilirsiniz. Tatil süresi boyunca yüzebilme imkânına sahip olmak isteyenlerin bir diğer tercihi de havuzdur. Tekirdağ otelleri havuzlu seçenekleri ile de misafirlerinin gönlünü feth etmeyi başarır. Havuzlu oteller, güne spor yaparak ve zinde başlamak isteyen tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Tekirdağ Otellerinin Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

Marmara’nın cennet bahçesi Tekirdağ; sakin bir sahil şeridi ve benzersiz doğası ile ziyaretçilerini büyülemeyi başarır. Tekirdağ otelleri, misafirlerine farklı konseptler ile oluşturulmuş hizmetleri içeren konaklama lmkânları sunar.Bölge, Tekirdağ bağ otellerinden Tekirdağ balayı otellerine dek uzanan kapsamlı konaklama seçenekleri nedeniyle sayısız ziyaretçiye hitap eder.

Tekirdağ otellerinin misafirlere sunduğu olanaklardan bir diğeri de kolay ulaşım imkânıdır. Tekirdağ il sınırları içerisinde belediye otobüsleri ile havaalanı ve otogara kolayca ulaşım sağlanır. Şehir içinin yanı sıra şehir dışı seyahatler için de ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul’a yakınlığıyla da bilinen oteller, hafta sonu tatillerinin gözde rotası olmayı başarır. Bu sayede Tekirdağ otellerinde konaklarken ulaşım süresi ve mesafesi gibi detayları düşünmenize gerek kalmaz.

Tekirdağ Otellerinde Konaklayanlar Hangi Aktiviteleri Yapabilir?

Her yıl sayısız turiste ev sahipliği yapan Tekirdağ ilinde yapılabilecek aktiviteler bölgenin sürekli olarak gelişmesi nedeni ile bir hayli fazladır. Konforun doruklarına ulaştığınız Tekirdağ otellerinde konaklarken birbirinden keyifli aktiviteler ile unutulmaz anılara imza atabilirsiniz. Tekirdağ’da yer alan otellerde konaklayan misafirlerin yapabileceği aktivitelerden bazıları şunlardır:

  • Yamaç Paraşütü
  • Bağ bozumu Festivali
  • Şehir Turu
  • Rüzgâr Sörfü
  • Kamp
  • Piknik

Tekirdağ Otellerine Ulaşım Nasıldır?

İstanbul’a 144 km uzaklıkta bulunan Tekirdağ, kısa süreli tatilleri verimli hâle getirmeyi başarır. Tekirdağ otellerine hava, deniz ve karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan Tekirdağ Şehirlerarası Terminali, karayolu ulaşımında kolaylık sağlar. Tekirdağ-Çorlu Havalimanı, Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 37 km mesafede bulunur. Araç ile 40 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Buradan otobüs veya taksi ile otelinize kısa sürede varabilirsiniz.

Tekirdağ Otelleri Hangi Mevsimde Tercih Edilebilir?

Tekirdağ, Marmara’nın üç iklim özelliğinden aynı anda etkilenir. Marmara kıyılarında görülen Akdeniz iklimi, iç kısımlarda kendini karasal iklim olarak gösterir. Tekirdağ’da yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kış ayları genellikle yağışlıdır. Kış sezonunda Balkanlardan gelen soğuk hava, şehri direkt olarak etkiler. Tekirdağ, sıcak deniz ve matemli rüzgârları keşfetmek için yaz ve ilkbahar aylarında tercih edilebilir.

Tekirdağ Otelleri Kimlere Hitap Eder?

Her yıl yerli ve yabancı sayısız turiste ev sahipliği yapan Tekirdağ otelleri, farklı tatil anlayışlarına aynı anda hitap etmeyi başarır. Tatilcilerin huzurlu hissetmesini sağlayan Tekirdağ otellerinin hitap ettiği belli başlı ziyaretçi grupları bulunur.

Ruhunu ve Vücudunu Dinlendirmek İsteyenler

Tekirdağ’da bulunan oteller konseptleri itibariyle ruhunu dinlendirmek isteyenler için ideal fırsatlar sunar. Hayatın rutin akışından sıyrıldığınız kısa süreli tatilleri dinlendirici otel konseptleri ile anlamlı hâle getirebilirsiniz. Tatilcileri dinlendiren konseptler; Tekirdağ termal otelleri, Tekirdağ kaplıca otelleri ve Tekirdağ spa otelleri olarak sıralanabilir. Düşlediğiniz tatil sırasında kendinizi bir hayli rahatlamış ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Doğayı Keşfetmek İsteyenler

Kimisi için ideal tatil kültürel keşiflerden oluşurken kimisi için de doğa ile iç içe olmak anlamına gelir. Doğa, başlı başına bir sakinlik sağlar ve sizi dinlendirir. Tekirdağ’ın yemyeşil doğasına uzanan berrak deniz sayesinde doğanın harikalarını keşfedebilirsiniz. Otellerin doğa ile iç içe bulunduğu konseptler; Tekirdağ doğa otelleri, Tekirdağ bungalov otel ve Tekirdağ sahil otelleri olarak sıralanabilir.

Tekirdağ Otellerine Rezervasyon Yaparken Setur’un Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Setur, yerli ve yabancı tatilciler için sunduğu seçkin konseptler ile düşlediğiniz tatil deneyimine ulaşmanızı sağlar. Tekirdağ’da yer alan birbirinden farklı otel konsepti, unutulmaz bir tatile çıkmanıza imkân tanır. Yaz sezonunda Tekirdağ tatiline uygun fiyatlarla sahip olmak için Setur’un %50’ye varan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik rezervasyon sırasında Worldpuan indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. Sen Hayalini Kur, Tatilin Adı Setur!” mottosu ile hizmet veren Setur, müşterilerine düşledikleri tatilin kapılarını aralar.