Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Asya Turları

FİLTRELE

Tüm Filtreleri Temizle

Destinasyon

Kalkış Tarihi

Tümünü Göster
26 Tur Bulundu...

30.07.2018 tarihinden itibaren

Moskova’dan başlayan , Sibirya ovalarından , muazzam Baykal Gölü’nün maviliklerinden , Moğol Bozkırlarına uzanan unutulmaz bir maceraya hazır mısınız ? UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan bir çok tarihi eser , Baykal Gölü’nde muhteşem bir tekne gezisi , Moğolistan’da yurt çadırlarında konaklama , Balalayka melodileri eşliğinde keyifli manzaralar,değişik lezzetler Dünyanın üçte birini keşfedeceğiniz hayatınızın yolculuğuna davetlisiniz!

THY

Moskova’dan başlayan , Sibirya ovalarından , muazzam Baykal Gölü’nün maviliklerinden , Moğol Bozkırlarına uzanan unutulmaz bir maceraya hazır mısınız ? UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan bir çok tarihi eser , Baykal Gölü’nde muhteşem bir tekne gezisi , Moğolistan’da yurt çadırlarında konaklama , Balalayka melodileri eşliğinde keyifli manzaralar , değişik lezzetler . Dünyanın üçte birini keşfedeceğiniz hayatınızın yolculuğuna davetlisiniz!

THY

Akdeniz tarihinin bütün katmanlarını içeren Lübnan’da, uygarlıkların izinde dört gün. Fenikelilerden Romalılara, Haçlı Seferlerinden Osmanlı fetihlerine, 19. Yüzyıl Osmanlı modernleşmesinden iç savaşa... Lübnan tarihinin kesitlerine eşsiz bir tarih ve kültür gezisi.

THY