Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Belgrad Turu

25.06.2017'den itibaren kalkışlı

387,00 EUR 1.529,04 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Belgrad(3)

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli
 • Yeşil Pasaporta Vizesiz
 • Türkiye Çıkışlı / Varışlı

1.Gün: İstanbul - Belgrad

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Belgrad'a varış. Varışı takiben panaromik Belgrad turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi ve şehrin diğer tüm güzel yapıtlarını rehberimiz eşliğinde panoramik olarak tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için yerel restaurantta ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp müziği gecesi akşam yemeğine katılabilirler. Geceleme Belgrad’ta otelimizde.

2.Gün: Belgrad

Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra Novi Sad – Sremski Karlovci turuna katılabilirler. Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış antlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde antlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesini, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kilise göreceğimiz yerler arasındadır. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petro Varadin Kale'si, Belgrad Kapısı, saat kule, yukarı şehir, uzun kışla ve Leopold kapısını göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyinde ki bir farkı etnik kültürlerin bir arada barındıran bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna Sokağı ve Sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Belgrad

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Tito’nun mezarı & Zemun & tekne turu. Bu turumuzda ilk olarak 2. Yugoslavya’nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito’nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz. 13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Tito’nun mezarını ziyaret ediyoruz. Ardından Zemun'a gidiyoruz. Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, görüyoruz. Sahilde kısa bir fotoğraf molasının ardından teknemize geçiyoruz. Tekne turunda Sava nehri ve Tuna nehrinin birleştiği noktadan başlayıp, tüm Belgrad’ı panoramik olarak görüyoruz. Yaklaşık bir saat süren tekne turunun ardından nehir kenarında kurulmuş yüzen restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Turun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün: Belgrad - İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transfer ve İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul'da belirtilen havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Yeşil, Gri ve Diplomatik Pasaportlu Yolcularımızın Dikkatine

 • Ülkemizde ki OHAL ‘den kaynaklı olarak, Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaportlu yolcuların, TSK, Emniyet ve Yargı Mensuplarının yurt dışına çıkabilmeleri için çalıştıkları kurumlardan gerekli evrakları temin etmesi gerekmektedir. Bu misafirlerimizin yurt dışına çıkışlarına ancak bu şekilde izin verilebilmektedir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Rehber Bilgisi

 • Nihat Esen :+90 535 629 70 71

Otel Bilgileri

 • 4* Queen’s of Astoria veya benzeri

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Belirtilen Havayolları ile İstanbul – Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Belgrad’da 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Panoramik Belgrad şehir turu
 • Setur rehberlik hizmetleri
 • Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Önemli Notlar

 • Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli ( 15 TL) dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Üçüncü kişi için verilecek olan yatak, katlanabilir yataktır.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Sırbistan’a girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Umumi, Hizmet veya Yeşil Pasaport sahibi olanların, 3 ayı geçmemek kaydıyla olan seyahatlerinde Sırbistan'a vize almaları gerekmemektedir.
 • İstanbul – Belgrad arası direkt uçuş olup, uçuş süresi 1,15 saattir. Belgrad – İstanbul arası direkt uçuş olup, uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır.
 • Sırbistan’da para birimi Dinar’dır (RSD) 1 euro : 120 RSD’dir . Büyük markalarda kredi kartı geçer fakat küçük yerler için nakit bulundurmanızı öneririz.
 • Türkiye ile Sırbistan arasında -1 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Sırbistan’da 11.00'dir.
 • Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.
 • Sırbistan’da elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.

Ekstra Turlar

 • Sırp Gecesi Turu & Yemekli: 50 eur
 • Tam Günlük Öğle Yemekli Novi Sad & Sremski Karlofça Turu:
 • Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış antlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde antlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesini, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kilise göreceğimiz yerler arasındadır. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petro Varadin Kale'si, Belgrad Kapısı, saat kule, yukarı şehir, uzun kışla ve Leopold kapısını göreceğiz.
 • Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyinde ki bir farkı etnik kültürlerin bir arada barındıran bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna Sokağı ve Sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır.
 • 65 eur
 • Tito’nun mezarı & Zemun & Tekne turu:
 • Bu turumuzda ilk olarak 2.Yugoslavya’nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito’nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz. 13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Tito’nun mezarını ziyaret ediyoruz. Ardından Zemun'a gidiyoruz. Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, görüyoruz. Sahilde kısa bir fotoğraf molasının ardından teknemize geçiyoruz. Tekne turunda Sava nehri ve Tuna nehrinin birleştiği noktadan başlayıp, tüm Belgrad’ı panoramik olarak görüyoruz. Yaklaşık bir saat süren tekne turunun ardından nehir kenarında kurulmuş yüzen restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz.
 • 65 eur
 • TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR, ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

Belgrad(3) 25-28 Haziran / Türk Havayolları

Çift Kişilik Oda (Kişi Başı)Üç Kişilik Oda (Kişi Başı)Tek Kişilik Oda (Kişi Başı)1. Çocuk 0 - 1 yaş1. Çocuk 2 - 11 yaş  
497,00 EUR497,00 EUR627,00 EUR197,00 EUR477,00 EURTaksit SeçenekleriSatın Al
Gidiş Tarihi: 25.06.2017
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Setur görevlisi ile saat 04:30'da buluşma. 07:40'da Türk Havayollarına ait TK 1081 sefer sayılı uçak ile Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 08:20'de Belgrad'a varış.
Dönüş Tarihi: 28.06.2017
Türk Havayollarına ait TK1084 sefer sayılı uçağı ile saat 20:20'de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından İstanbul'a saat 23:05’de varış.
Kalkış Noktası
Belirtilen Buluşma Noktası
Kalkış Saati : 00:00

Belgrad(3) 20-23 Ocak / Türk Havayolları

Çift Kişilik Oda (Kişi Başı)Üç Kişilik Oda (Kişi Başı)Tek Kişilik Oda (Kişi Başı)1. Çocuk 0 - 1 yaş1. Çocuk 2 - 11 yaş  
387,00 EUR387,00 EUR487,00 EUR157,00 EUR337,00 EURTaksit SeçenekleriSatın Al
Gidiş Tarihi: 20.01.2018
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Setur görevlisi ile saat 04:30'da buluşma. 08:40'da Türk Havayollarına ait TK 1081 sefer sayılı uçak ile Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 08:30'de Belgrad'a varış.
Dönüş Tarihi: 23.01.2018
Türk Havayollarına ait TK1084 sefer sayılı uçağı ile saat 20:15'de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından İstanbul'a saat 00:10’da varış.
Kalkış Noktası
Belirtilen Buluşma Noktası
Kalkış Saati : 00:00