Bodrum Gökova Körfezi Bodrum Mavi Yolculuk Turu

24 Nisan 2021 'den itibaren kalkışlı

330,00 EUR 2.987,49 TL
bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu bodrum-gokova-bodrum-mavi-yolculuk-turu
World Card 'e özel 18 Taksit
Diğer Taksit Seçenekleri

Gezilecek Yerler
Bodrum, Gökova Körfezi, Bodrum

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Mavi Yolculuk
  • Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet
  • Kabin

1 Gün : Bodrum

Bodrum Yat Limanında teknemize giriş saati 15:30 sonrasıdır. Şehrin önemli noktalarını gezmek için vaktiniz olacaktır. Bodrum'un yol boyunca restoran ve kafelerin eşlik ettiği küçük sokaklarından geçerek eski şehre doğru bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanı' nda yapılır.


2 Gün : Orak Adası, Çökertme Koyu, Küfre Koyu

Kahvaltıdan sonra rota ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Daha sonra Orak Adası'na hareket edilir. Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için bir balıkçı köyü olan Çökertme Koyu'na hareket edilir. Hava koşulları müsait ise yolda yelken seyri yapılabilir. Arzu eden misafirler sahilde oksijen dolu kısa bir yürüyüş yapabilirler. Geceleme ve akşam yemeği için Küfre Koyu’nda kalınır.

3 Gün : Yedi Adalar, Küfre, Uzun Liman, Ayında Koyu

Sabah kahvaltıdan sonra Yedi Adalara doğru hareket ediyoruz. Yedi Adalar'da ilk durağımız Küfre Koyu olacak. Sonrasında Uzun Liman'a demir atıyor olacağız. Sonrasında geceleme ve akşam yemeği için Ayında Koyu'na hareket ediyoruz.


4 Gün : Kleopatra Adası, Karacasöğüt

Sedir (Cedrae) Adası'na hareket ederek güne başlanır. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve olağanüstü berrak bir suyu olan bu ada, adeta bir açık hava müzesini andırır. Akşam yemeği ve geceleme için Karacasöğüt'e geçilir.


5 Gün : Tuzla, Löngöz

Sabah kahvaltı ile beraber turkuaz suların tadını çıkaracağınız Tuzla Koyuna hareket edilir. Öğle yemeği için durağımız, cennetten bir parçayı andıran, çam ağaçlarıyla çevrili Löngöz olacaktır. Geceleme ve akşam yemeği için son durağımız bu güzel koy olacaktır.


6 Gün : Kargılı, Kisebükü

Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varılır, teknedeki öğle yemeğinden sonra Kisebükü’ne (Alakışla Bükü) hareket edilir. Sahildeki Bizans harabeleri gezilebilir.Konaklama bu güzide koyda yapılacaktır.

7 Gün : Pabuç Burnu, Yalıçiftlik, Bodrum

Sabah kahvaltıdan sonra Pabuçburnu’na geçilir. Arzu eden misafirlerimiz bu noktadan hareketle opsiyonel köy turumuza katılabilirler. Daha sonra teknemiz son durağımız olan Bodrum Limanı’na doğru yola çıkar. Geceleme ve akşam yemeği Bodrum Limanı’nda yapılır.


8 Gün : Bodrum

Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10:30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tam Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Beş Çayı Kek ve Bisküvi Servisi, Akşam Yemeği Dahil Konaklama)
Öğle ve Akşam Yemekleri esnasında alınacak su ücretsiz olup diğer zamanlarda ekstradır.
Liman Çıkış İşlemleri, Seyir Belgesi , Gemi Acentesi Masrafları
Palamar Ücretleri 
Mürettebat Servisi
Kullanma Suyu
Yakıt
Nevresim Takımları ve Banyo Havluları (Deniz havlusu verilmemektedir)
Teknedeki Ekipmanların Ücretsiz Kullanımı (Maske, Palet, Şnorkel, Olta Takımları)
Tekne Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Türk Kıyıları Liman Ücreti Haftalık Kişi Başı 450 TL (Bu ücret tekneye giriş yapılacağı gün nakit olarak tekneye ödenmelidir)
Teknede alınacak olan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Tur güzergahındaki Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri, Opsiyonlu Kara Turları

Mavi Yolculuk Turu Hakkında

Mavi yolculuk, bir diğer adıyla Mavi Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mavi ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir serüvendir. Günlük hayatınızın yoğunluğundan, karmaşasından, gürültüsünden ve stresinden uzak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu sıra dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın. Doğanın tüm güzelliğini yaşamanın yanı sıra farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya başlayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve belki de varlığından bile haberdar olmadığınız kıyıları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm yaşanmışlıklara ev sahipliği yapmış olan gizli yerleri bu yolculukta keşfedin.


Önemli Notlar

Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Klimanın limanlarda çalıştırılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu sebeple limanlarda klima çalıştırılamamaktadır. Deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, misafirlerimizin emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

Genel Şartlar

Liman ve bazı alanlarda güvenlik nedeniyle klima kullanımı idari otoritelerce kısıtlanmaktadır, günde 8 saate kadar kullanılabilmektedir.


Kabinlerde iki ayrı yatak bulunmamakta olup tüm yataklar tek büyük yatak şeklindedir.


Turlarımızda 3 kişilik yetişkin kabin seçeneği bulunmamaktadır.


Turlarımızda çocuk indirimi bulunmamaktadır ve 10 yaş altı çocuklar tura katılım sağlayamamaktadır.


Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir.


Fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir.


Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir.


Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.


Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.


Tur esnasında belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.


Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.


Mavi Yolculuk Turları Koronavirüs Tedbirleri

1- Teknelerin düzenli dezenfeksiyonu yapılmakta olup, her tur değişimi öncesinde tam dezenfeksiyon sağlanmaktadır. Bu işlemlerin belgelendirilmesi, Seyir İzin Belgesi alınması esnasında liman başkanlığınca kontrol edilmektedir.
2- Mürettebat tarafından maske, eldiven vb. kişisel koruyucu ekipman kullanılır. (Birlikte seyahat eden, birlikte konaklayan ve aynı aileden olan kişilerde aranmaz.)
3- Yat ortak kullanım alanına el dezenfektanı konulmaktadır.
4- Tekne girişlerinde, misafirler temassız ateş ölçümü uygulamaları ve el dezenfeksiyon imkanı ile karşılanmaktadır. Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur. Personele tur öncesinde ve gerekli hallerde ateş ölçümü yapılmaktadır.
5- İşletmeler tarafından, yatçı, misafir ve müşterilerden son 14 gün içerisinde bulunduğu yerlerin, varsa kronik rahatsızlıkları, COVID-19 geçirip geçirmediklerine ilişkin bilgilendirme istenilir ve kayıtları muhafaza edilir.
6- Tur başladıktan sonra tur süresince yatlara, diğer teknelerden ve karadan misafir kabul edilmemektedir.
7- Hastalık belirtileri gösteren müşteri ve personele uygulanacak işlemler Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı COVID-19 rehberine göre yürütülür. Konaklamalı deniz turizmi araçları için; hastalık şüphesi gösteren misafir veya personel belirlenmesi halinde, yetkililere haber verilir, sağlık kuruluşu tarafından hasta devir alınıncaya kadar izole edilir, hizmetleri güvenlik tedbiri alınmış personelce sağlanır, COVID-19 teşhisi konmuş ise hizmetin sona ermesinden sonra kişinin temas ettiği bütün alanlar standartlara uygun malzeme ile dezenfekte edilir ve havalandırılması sağlanır. Tekneler tamamen dezenfekte edilmeden yeni sefere çıkarılmaz.
8- Tekne girişinde veya dış cephesinde ve misafir ile personelin kolayca görebileceği genel kullanım alanlarında, uygulanan ve uyulması gereken COVID-19 tedbirleri ve kurallarına ilişkin yazılı ve görsel bilgilendirme panoları düzenlenmektedir.
9- Yeme içme hizmetleri mümkünse kapalı paketli olarak hijyen koşulları çerçevesinde servis edilir. Bu duruma servis malzemeleri (çatal, kaşık, bıçak, tabak, bardak vs.) çevreye en az zarar verecek şekilde üretilmiş tek kullanımlık ürünler kullanılarak yapılır, tur sonunda bunların geri dönüşüm atık ünitelerine boşaltılması sağlanır. Tek kullanımlık ürünlerin kullanılmaması durumunda, servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır. Mutfak dışında aracın başka bir bölümünde mangal vb. yemek pişirme alanı oluşturulamamaktadır.
10- İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim Kurulu ve kamu kurum ve kuruluşlarının uygun göreceği diğer tedbirler alınır.

24 Nisan - 01 Mayıs 2021

Tarih
24.04.2021
1.05.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 330,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 528,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

01 - 08 Mayıs 2021

Tarih
1.05.2021
8.05.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 330,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 528,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

08 - 15 Mayıs 2021

Tarih
8.05.2021
15.05.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 330,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 528,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

15 - 22 Mayıs 2021

Tarih
15.05.2021
22.05.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

22 - 29 Mayıs 2021

Tarih
22.05.2021
29.05.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

29 Mayıs - 05 Haziran 2021

Tarih
29.05.2021
5.06.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

05 - 12 Haziran 2021

Tarih
5.06.2021
12.06.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

12 - 19 Haziran 2021

Tarih
12.06.2021
19.06.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

19 - 26 Haziran 2021

Tarih
19.06.2021
26.06.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

26 Haziran - 03 Temmuz 2021

Tarih
26.06.2021
3.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 590,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 944,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

03 - 10 Temmuz 2021

Tarih
3.07.2021
10.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 590,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 944,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

10 - 17 Temmuz 2021

Tarih
10.07.2021
17.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 590,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 944,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

17 - 24 Temmuz 2021

Tarih
17.07.2021
24.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

24 - 31 Temmuz 2021

Tarih
24.07.2021
31.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR

31 Temmuz - 07 Ağustos 2021

Tarih
31.07.2021
7.08.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

07 - 14 Ağustos 2021

Tarih
7.08.2021
14.08.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

14 - 21 Ağustos 2021

Tarih
14.08.2021
21.08.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

21 - 28 Ağustos 2021

Tarih
21.08.2021
28.08.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 680,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.088,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

28 Ağustos - 04 Eylül 2021

Tarih
28.08.2021
4.09.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 590,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 944,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

04 -11 Eylül 2021

Tarih
4.09.2021
11.09.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

11 - 18 Eylül 2021

Tarih
11.09.2021
18.09.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

18 - 25 Eylül 2021

Tarih
18.09.2021
25.09.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 490,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 784,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

25 Eylül - 02 Ekim 2021

Tarih
25.09.2021
2.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

02 - 09 Ekim 2021

Tarih
2.10.2021
9.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

09 - 16 Ekim 2021

Tarih
9.10.2021
16.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 420,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 672,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

16 - 23 Ekim 2021

Tarih
16.10.2021
23.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 330,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 528,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

23 - 30 Ekim 2021

Tarih
23.10.2021
30.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 330,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 528,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda