Müşteri İlişkileri

Hizmet üreten bir firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve memnuniyeti üst seviyede tutmak için hayata geçirdiğimiz Müşteri Yorumları Yönetimi sistemi ile, gelen tüm yorumlar tek tek değerlendirilmekte ve takip edilmektedir. Bu amaçla bu bölümde, ileteceğiniz tüm görüşler değerlendirilecek ve ilgili bölümler ile paylaşılarak, Müşteri İlişkileri bölümümüz tarafından en kısa sürede tarafınız bilgilendirilecektir.

Bizlere ileteceğiniz talep, şikayet, öneri ve istekleriniz kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz

Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere Setur Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Öneri, şikayet ve görüşlerinizi info@setur.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.