header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  BCD Travel

  En iyilerle iş birliği

  Kurumsal seyahat ihtiyaçları, otel rezervasyonları, ulaşım, vize işlemleri, uçak biletleri ve daha birçok farklı detay barındırıyor ve tüm bu detayların şirketler tarafından en doğru ve eksiksiz şekilde organize edilmesi, kurumların bu konuda profesyonel destek alması ihtiyacını doğuruyor. Setur, bu alanda verdiği kapsamlı hizmeti, kurduğu güçlü iş birlikleriyle destekleyerek, global ölçekte hizmet standartlarıyla misafirlerinin kurumsal seyahat ihtiyaçlarına cevap veriyor.

  2007 yılından bu yana dünyanın en büyük iş seyahatleri yönetim şirketlerinden birisi olan BCD Travel’ın marka temsilciliği ile global şirketlerle olan kurumsal işbirliklerini güçlendiren Setur, deneyimli pazarlama, müşteri yönetimi ve operasyon ekipleriyle, şirketlerin kurumsal seyahat ihtiyaçlarını analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerini kurumsal ve küresel yapılarına en uygun ürün ve hizmetlerle karşılıyor.

  Hizmet kapsamında kurumsal seyahatlerin ilk adımından son anına kadar uçak biletinin alınması, otel rezervasyonlarının yapılması, araç kiralama vb. ulaşım ihtiyaçlarının giderilmesi, vize süreçlerinin takibi gibi şirketlerin tüm seyahat ihtiyaçlarına yönelik çözümler Setur tarafından şirketlerin küresel seyahat programlarına uygun olarak sunuluyor. Setur buna ek olarak şirketlerin seyahat alımlarını analiz ederek, düzenli raporlamalarla, mevcut iş süreçlerini daha verimli hâle getirmek üzere şirketlere özel seyahat danışmanlığı yapıyor.

  BCD Travel Hakkında

  BCD Travel 2006 yılında seyahat endüstrisinin pazar liderlerinden BDC Group’un TQ3 Travel Solutions Management Holding GmbH’e ait hisseleri satın almasının ardından iki markanın birleştirilmesi sonucu kuruldu. Merkezi Utrecht’te bulunan BCD Travel aynı zamanda Atlanta, Londra ve Singapur merkez ofisleri ile birlikte sektördeki en yüksek küresel müşteri tutma oranı olan %98 ile 100’ün üzerinde ülkede 10.000’in üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

  Setur AppStore
  Setur Playstore
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  Setur Etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo