header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  SeturAcademia

  Hayale giden yol SeturAcademia’dan geçer

  Yurt dışında eğitim hayalleriniz, SeturAcademia ile gerçeğe dönüşsün. Ufkunuzu genişletmek, kariyer basamaklarını daha emin adımlarla tırmanmak, yepyeni bir gelecek inşa etmek ya da çok kültürlü, çok renkli bir deneyim vadeden dolu dolu bir eğitim almak… Yurt dışında eğitim alma motivasyonunuz ne olursa olsun, yola SeturAcademia ile çıkın ve hayallerinize çok daha zahmetsiz, emin ve güvenli bir yoldan ulaşın.

  1994 yılından bugüne, başta yabancı dil eğitimi olmak üzere yurt dışı eğitim alanında birçok farklı kategoride kapsamlı ve çözüm odaklı bir destek veren SeturAcademia, dünyaya açılan yolculuğunuzda Koç güvencesiyle size eşlik ediyor.

  Dünya vatandaşı olmak

  Global geçerlilikte bir eğitim her geçen gün daha değerli ve daha önemli hâle geliyor. Dünya ile çok daha entegre bir birey olmak, farklı kültürler, farklı disiplinlerle doğrudan etkileşime geçebilmek ve yalnızca iyi bir eğitim değil aynı zamanda çok kültürlü bir hayat deneyimi yaşamak, yalnızca ülkemiz gençleri için değil tüm dünya vatandaşları için hayatlarının en değerli ve öncelikli aşaması olarak kabul ediliyor. Gerekliliği kadar zorluğuyla da bilinen bu süreçleri, profesyonel, deneyimli ve güçlü bir kurum aracılığıyla tamamlamak ise iyi bir geleceğin ilk adımını güvenle, emin bir şekilde atmak için oldukça önemli. SeturAcademia, bu noktada müşterilerine, Koç Holding güvencesi ve 30 yıla yakın deneyimiyle en iyi, en doğru ve en güvenli hizmeti vadediyor.

  Yurt dışında eğitime dair her şey

  SeturAcademia’dan yurt dışında eğitim konusunda alabileceğiniz ücretsiz danışmanlık hizmetimizle, iyi bir gelecek inşa etmenin temellerini atacağınız ilk aşamadan itibaren sizlerle birlikte oluyor, sizleri en doğru ve en iyi şekilde yönlendiriyoruz. Bu hizmet kapsamında örnek ve paket programlar, alternatifli fiyatlar, avantaj ve dezavantajlar gibi birçok detaya ulaşabilir, geleceğiniz için en doğru ve en isabetli kararı verme konusunda SeturAcademia deneyiminden yararlanabilirsiniz. Bu süreçte karşılaşacağınız tüm engeller, yerine getirmeniz gereken yükümlülükler, artılar ve eksiler, kısacası yurt dışında eğitime dair her şey, 30 yıla yakın bir tecrübe ve üstün hizmet anlayışıyla, SeturAcademia’ya emanet. Geleceğiniz, SeturAcademia ile emin ellerde.

  Dil eğitimi ve çok daha fazlası

  Setur, başta İngiltere, Amerika, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Malta gibi popüler destinasyonlar olmak üzere, İngilizce ve diğer diller için tüm dünyada bulundukları ülkelerdeki dil eğitimi standartlarını belirleyen kurumlar ve sadece resmi akreditasyona sahip okullar ile çalışmaktadır.

  • Setur tüm bunlara ek olarak, aşağıdaki alanlarda, misafirlerine ve danışanlarına eğitim alternatifleri sunuyor:
  • Yöneticiler için iş yaşamına uygun sonuç odaklı iş İngilizcesi programları
  • Yetişkinler için (30+ yaş,40+yaş ve 50+ yaş sınıflarda) genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınav hazırlık vb. programlar
  • Şehirde İngilizce programları ( Şehir hayatını ve kültürü tanıma amaçlı geziler içeren dil kursları )
  • Çocuklar ve gençler için yaz okulu programları
  • Aile programları (Veli + Çocuk)
  • Uluslararası sınavlara hazırlık programları (TOEFL, IELTS, TOEIC…)
  • Üniversite hazırlık / sertifika programları
  • Mesleki İngilizce programları (Hukuk, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Bankacılık…)
  • Uluslararası okulların online (uzaktan) dil eğitimi programları

  SeturAcademia hizmetleri hakkında detaylı bilgi için info@seturacademia.com adresine mail gönderebilir veya 0216 554 38 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo