header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  SeturSelect

  Sıra dışı, seçkin bir seyahat deneyimi: SeturSelect

  E-posta Adresi: kurumsal@setur.com.tr Telefon Numarası: 0216 554 38 32

  Hayallerin bir adım ötesine

  Rüya gibi destinasyonlar, hayalleri süsleyen, dolu dolu deneyimler; turlara, programlara, “başkalarının planlarına” sadık kalmaksızın özgürce keşfedilen yepyeni dünyalar… SeturSelect demek, dünyayı, hayatı, yepyeni coğrafyaları ve kültürleri özgürce keşfetmek, yaşamak, deneyimlemek demek. Bir zamanların lüksü, günümüzünse en trend tatil standardı “kişiye özel tatil” kavramını, bu kavramın öncüsü SeturSelect ayrıcalıklarıyla yaşamaya hazır mısınız? Dünya, şimdi elinizin altında.

  Sınırları siz belirleyin

  Bütçeniz, hedeflediğiniz destinasyonlar ve uygun olduğunuz tarihlerle çizeceğiniz sınırlar içerisinde, SeturSelect ihtiyaçlarınız ve beklentilerinizin bir adım ötesini planlıyor. Otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri, rehberlik hizmetleri, turlar ve aktiviteler gibi tüm detayları sizin adınıza, size özel olarak derleyip sizlere “anahtar teslim” ve “kişiye özel” bir tatil paketi hazırlayan SeturSelect, hayal ettiğiniz tatili mümkün kılmak için gereken her adımı sizin adınıza atıyor, bu sayede tatil planları için zaman kaybetmeden size sadece seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor

  SeturSelect’in balayı, spor, gurme, kültür, aile, macera, spa ve deniz kategorilerinden oluşan temalarındaki tüm detaylar, kişisel zevkler ve beklentiler doğrultusunda kişiye özel olarak şekillendiriliyor.

  Yolculuğunuzun ilk adımından son noktasına kadar, yalnızca ihtiyaç duyacağınız hizmetleri değil, size özel hissettirecek tüm detayları planlayan SeturSelect, sizler için rüya gibi bir tatili, bir haz, bir mutluluk, unutulmaz bir deneyimler bütünü hâline getiriyor.

  Birbirinden özel isimlerle eşsiz turlar

  Kişiye özel seyahatin markası SeturSelect, konusunda uzman kişilerle düzenlediği tematik turlarla dünyanın farklı destinasyonlarını başka bir açıdan keşfetmenizi sağlıyor. SeturSelect’in, her ayrıntısı düşünülmüş, unutulamayacak deneyimler sunan bu özel turları arasında mutlaka size uygun bir seçenek bulacaksınız.

  Güçlü, deneyimli, profesyonel hizmet

  Türkiye’nin alanında en köklü ve en güvenilir markalarından, 55 yılı aşkın deneyime sahip Setur’un seçkin ve özgün girişimi SeturSelect, misafirlerine emsalsiz bir tatil deneyimini, dünya çapında iş birlikleriyle sunuyor. Dünyaca ünlü Abercrombie & Kent, Virgin Limited, Belmond ürünlerinin yanı sıra Four Seasons Preferred Partner, Hyatt Privé ve Mandarin Oriental Fan Club üyeliklerine sahip olan SeturSelect, dünyayı tam anlamıyla “önünüze seriyor”.

  Güvenli ve avantajlı

  Nereye gitmek istersiniz? SeturSelect ile yaşayacağınız en büyük zorluk, dünyanın dört bir yanından onlarca farklı destinasyon arasından seçim yapmak olacak. SeturSelect ile Mekong Deltası’ndan Amazon Ormanları’na, Amalfi’den Côte d’Azur’e, Provence’ın lavanta bahçelerinden St. Petersburg’un eşsiz sanat galerilerine, sonsuz bir seçkide, her zevk, her beklentiye cevap verecek dolulukta seçeneklere sahipsiniz. Siz, yeter ki isteyin. Hayallerinizdeki tatili güvenli ve avantajlı alternatifler ile planlamak ve SeturSelect’in ilham veren destinasyonları ve rotaları arasında kendinize en uygun yol haritasını çizmek için hemen www.seturselect.com ’u ziyaret edin.

  Setur AppStore
  Setur Playstore
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  Setur Etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo