Sivas' Tan Erzurum' A Buram Buram Anadolu Turu

World Card 'e özel 18 Taksit

Gezilecek Yerler
Yiğidolar Diyarı Sivas, Can Erzincan, Dadaşlar Diyarı Erzurum

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • 2 Akşam Yemeği Dahil
  • Kesin Hareket
  • Türkçe Rehberli
  • Vizesiz

1 Gün : 1.Gün Sivas, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi, Ulu Cami

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gidiş terminalinde saat 04:45' te Setur görevlisi ile buluşup check in işlemlerimizi tamamladıktan sonra Pegasus’ un PC 250 sefer sayılı 05:45 uçağıyla Sivas’ a uçuyoruz. Uçağımız 07:15’ te Sivas Nuri Demirağ Havalimanına iniyor ve bizi bekleyen aracımıza binerek Yiğidolar Diyarı Sivas’ a hareket ediyoruz. Burada yapacağımız panoramik kısa bir şehir turunun ardından tarihi meydanda Çifte Minareli, Şifahane, Buruciye Medreselerini ziyaret ediyoruz. Kongre Binası ve Gökmedrese’ yi panoramik olarak gördükten sonra Kutbeddin Melikşah saltanatı zamanında Kızılarslan Bin İbrahim tarafından Kul Ahi ye yaptırılan Sivas Ulu Cami’ yi ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin ardından Mis Kebap’ ta meşhur Sivas Köftesini tadıyor ve sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

2 Gün : 2.Gün Kangal, Doktor Balıklar, Divriği, Ulu Cami, Kemah

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve 90 km’ lik bir yolculuk ile meşhur köpekleri ile ünlenen Kangal’ a varıyoruz. Kangal’ da Köpek Çiftliği ziyaretini yapıyoruz ve bilgiler ediniyoruz. Kangal Kaplıca Tesislerinde dinleniyor doktor balıklarla tanışıp balıklı derede masaj deneyimini yaşıyoruz. Bu deneyimin ardından 85 km’ lik bir yolculuktan sonra Divriği’ ye varıyoruz. Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası olarak açıklanan Selçuklu – Mengücek sanatının muhteşem eseri olan Ulu Cami’ yi panoramik olarak ziyaret ediyoruz. Öğle Yemeğimizi Divriği’ de aldıktan sonra 140 km’ lik bir yolculuğun ardından İliç üzeri Kemah’ a varıyoruz. Burada Sultan Melik Türbesini ziyaret edip dinlenme molası veriyoruz. Munzur dağlarının görsel senfonisi eşliğinde Fırat’ ın kolu Karasu boyunca Can Erzincan’ a varıp otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3 Gün : 3.Gün Erzurum, Cağ Kebabı, Yakutiye Medresesi, Taş Han, Erzurum Evleri

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Dadaşlar Diyarı Erzurum’ a varıyoruz. Erzurum’da ilk durağımız meşhur Cağ Kebabı olacak. Öğle yemeğimizden sonra Çifte Minareli Medrese gezimize başlıyoruz. Ardından Üç Kümbetler ziyaretimizi yapacağız. Buradan bir başka önemli eser olan Yakutiye Medresesi gezimiz ile devam ediyoruz. Meşhur oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri tanıyabileceğimiz Taş Han ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Günümüzü otantik Erzurum Evinde çay ve kahvelerimizi yudumlayarak sonlandırıyoruz. Erzurum Havalimanı’ na hareket ediyor ve Anadolu Jet’ in TK 7409 sefer sayılı 20:50 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ na hareket ediyoruz. Uçağımız 22:40’ da iniyor ve bir daha ki gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş – Dönüş Uçak Bileti

2 gece Konaklama

2 Adet Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Çevre Gezileri

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

Araç İçi İkramlar

Acente İflas Sigorta Poliçesi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar Tüm Özel Harcamalar


Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 20 katılımcı olması durumunda gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü gerçekleşecek olan katılımcı sayısına göre Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Turlarımızda kademeli fiyat bulunmaktadır. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi  2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.