Tasting Alaçatı Turu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 12 taksit imkanı


Tur Hakkında

Alaçatı, Çeşme

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ


1 Gün : Tasting Alaçatı Açılış, Sergiler, Atölyeler, Konserler

Sabah 05:00 Ataköy Atrium AVM Önü 05:30 Metro City AVM Önü, 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi' nden servislerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz. Havalimanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimiz ile 06:30’ da İç Hatlar Terminali Pegasus kontuarında buluşuyoruz. Pegasus Havayollarının PC 2184 08:10 uçağı ile İzmir'e hareket ediyoruz. Uçuşumuz yaklaşık 1 saat sürecek. İzmir'e indikten sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Alaçatı' ya hareket ediyoruz. Alaçatı' da üç gün sürecek olan Tasting Alaçatı Etkinliklerine katılacağız.İnsanı büyülen güzellikteki Ege’nin yarımadasında, Alaçatı’nın köy içinde ve çevresindeki doğal platolarda gerçekleşen Tasting Alaçatı, Alaçatılı işletmelerin ev sahipliğinde üç gün boyunca devam ediyor. Bölgenin en özel mekanlarında birbiri içinde eriyen gurme lezzetler, sohbetler, etkinlikler, workshop’lar, müzik, sanat, macera dolu keşifler ve yeni deneyimler sunuyor. Sürpriz yemeklerin tadına bakmak, çok özel workshop'lar deneyimlemek, ilginç etkinliklere katılmak ve Alaçatı'nın tadını doyasıya çıkarmak için Tasting Alaçatı programınızı önceden planlamanızı öneririz. Rezervasyon için aşağıdaki adresten istediğiniz programa katılım sağlayabilirsiniz. www.tastingalacati.com Akşam üzeri otelimize giriş yapıp biraz dinlenmenin ardından tekrar Alaçatı lokal işletmelerinin ev sahipliğindeki yaşam platformu Tasting Alaçatı workshopları ve etkinlerinde vaktimizi değerlendirip konaklama için tekrar otelimize dönüyoruz.

2 Gün : Tasting Alaçatı Sergiler, Atölyeler, Tadım ve Söyleşiler

Sabah otelde alacak olduğumuz kahvaltının ardından tekrar Alaçatı lezzetlerinin peşine düşüyoruz. Misyonunu "Bölgenin doğal güzelliklerini ve lokal işletmeleri ön plana çıkararak, Ege’nin yerel ürünleri ve üreticileriyle yeme-içme kültüründeki önemini arttırmaya ve sürdürülebilir turizme katkı sağlamaya çalışıyoruz." cümlesi ile özetleyen Tasting Alaçatı bir çok mekanda, farklı deneyimleri siz değerli misafirlerimize sunmayı amaçlıyor. Sürpriz yemeklerin tadına bakmak, çok özel workshop'lar deneyimlemek, ilginç etkinliklere katılmak ve Alaçatı'nın tadını doyasıya çıkarmak için Tasting Alaçatı programınızı önceden planlamanızı öneririz. www.tastingalacati.com Gün sonunda konaklamamız için otelimize ulaşıyoruz.

3 Gün : Tasting Alaçatı, Atölyeler, Sergiler, Söyleşiler, Konserler, Tadımlar

Otelde alacak olduğumuz kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi yapıp son günümüzü değerlendirmek için Alaçatı sokaklarına ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Tasting Alaçatı kahvaltı etkinlikleri mevcut olup istediğiniz etkinlik için rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Gün içindeki sürprizleri,Tasting Alaçatı sitesinden takip edip kayıtlarınızı yaptırabilirisiniz. www.tastingalacati.com Saatlerimiz 15:00 olduğunda dönüş yolculuğumuz için Alaçatı'dan ayrılıyoruz. Pegasus Havayolları'nın PC 2201 nolu 18:20 uçağı ile İstanbul'a dönüyoruz. Bir başka Setur seyahatinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolu ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

26 - 28 Nisan 2 Gece 5* Boyalık Beach Hotel Çeşme' de Oda Kahvaltı Konaklama

Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezileri

Lüks Araçlar ile Ulaşım

İstanbul İçi Havalimanı Servis Hizmeti

Araç İçi İkramlar ve Hizmetler

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tasting Alaçatı Ücretli Etkinlikleri

Öğle ve Akşam Yemekleri

Kişisel Harcamalar


Önemli Notlar

Tasting Alaçatı ;İlk'i Mayıs 2018’de yapılan global yaşam buluşması Tasting Alaçatı'nın ikincisi 26-27-28 Nisan 2019'da gerçekleşecek olan bağımsız bir platformdur. Setur olarak siz değerli misafirlerimizi bu platformun ilgili tarihlerde Alaçatı'nın lokal üreticileri ve işletmeleri tarafından düzenlenen etkinlikler ile buluşturmayı amaçladık. Tasting Alaçatı'da ücretli ve ücretsiz olmak üzere rezervasyon gerektiren programlara şeçimleriniz doğrultusunda katılım sağlayabilirsiniz. Bireysel tercihlere göre şekillenecek programlara ulaşım ve konaklama hizmeti Tasting Alaçatı Turu özelinde Setur misafirleri için Setur tarafından verilecektir. Tasting Alaçatı Programı detaylarını aşağıdaki internet adresinden inceleyebilirsiniz. www.tastingalacati.com *** Programda değişiklik olması halinde Setur olarak gezi içerikli yeni program oluşturulacaktır.

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.