Yedigöller'de Bir Gece

yedigoller-kamp
World Card 'e özel 18 Taksit

Gezilecek Yerler
Abant, Yedigöller Milli Parkı

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Yürüyüş Turu

1 Gün : Abant, Yedigöller, Kamp Gecesi

Sabah saat 05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ediyoruz. İlk olarak Abant girişinde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Abant Milli Parkı’nda serbest zaman veriyoruz. Daha sonra öğle yemeği almak üzere Abant Milli Park çıkışına hareket ediyorruz. Öğle yemeğimizin ardından çadırlarımızı kurmak üzere Yedi Göller’e hareket ediyoruz. Kamp alanına ulaşıyor ve çadırlarımızı kuruyoruz. 


2 Gün : Kamp Sabahı, Yedigöller Milli Parkı

Tam gün Yedi Göller Milli Parkı içerisinde serbest olarak zaman geçiyoruz. Öğleden sonra 17:00’da çadırlamırız toplayarak İstanbul’a hareket ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Abant Sabah Kahvaltısı

Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemekleri

Tüm Kamp Ekipmanları

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar


Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz 4 - 14  katılımcı sayısı aralığında butik olarak gerçekleştirilmektedir. Uçak ulaşımı hariç olarak gerçekleştirdiğimiz bu turumuza ülkemizin her noktasından uçuş saatleri denk gelecek şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Her tarihte uçuş detaylarında ufak değişiklikler olabilmektedir. Ulaşım aracımızın türü katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.