Andrea Bocelli Toskana Konser Turu Seturselect

23 Temmuz 2020 'den itibaren kalkışlı

2.397,00 EUR 17.497,14 TL
5
Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında
Dünya çapında 100 milyondan fazla albümü satılan, zamanımızın en ünlü Tenor'larından biri olan Andrea Bocelli'yi doğup büyüdüğü topraklarda, kendisini onurlandırmak için yapılan etrafı üzüm bağlarıyla çevrili Teatro Del Silenzio'nun (Sessizlik Tiyatrosu) eşsiz atmosferinde dinlemeye ne dersiniz?

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • 2 Akşam Yemeği Dahil
  • Setur Select
  • Turlar Dahil
  • Uçaklı

1 Gün : İstanbul-Bologna-Floransa"Floransa Şehir Turu"

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde ..... Numaralı kontuar önünde rehberinizle saat 05:30'da buluşma. Türk Hava Yolları TK 1321 seferi ile saat 08:30'da Bologna'ya hareket ve saat 10:10'da Bologna Marconi Havalimani'na varışa istinaden özel otobüsümüz ile Floransa’ ya hareket ediyoruz. 1 saat 40 dakika sürecek seyahatten sonra Floransa'ya varıyoruz. Sanat ve kültür baş şehri Floransa’ da Setur Select seçimi restaurantta alacağımız öğle yemeğinden sonra yapacağımız şehir gezimizde; şehri ikiye bölen Arno nehri’ni, nehrin üzerinde bulunan tarihi köprülerin en ünlüsü olan 14. yy ‘dan kalma Ponte Vecchio’yu, şehrin baş kilisesi Santa Maria del Fiore Katedrali'ni ve Mimar Brunelleschi'nin tasarladığı kubbeyi, gotik döneme ait ihtişamlı Çan Kulesini, Cennet Kapısı olarak adlandırılan Doğu Kapısı ile meşhur vaftizhane’yi, erken rönesans döneminde yapılmış olan ve Michelangelo, Machiavelli, Galileo gibi 274 kişinin mezarlarının yer aldığı Santa Croce Kilisesi’ni, Uffizi Sanat Galerisi’ni, Senyörler Meydanı ve meydanın ortasında yer alan Neptün çeşmesi ile David heykelini, rönesans ve gotik döneme ait heykellerin bulunduğu, açık hava müzesini andıran avlu’yu görüyoruz. Gezi bitiminde otelimize hareket. Akşam yemeğimizi SeturSelect seçimi restaurantta  alıyoruz.

2 Gün : Floransa-Lajatico"Teatro Del Silenzio Andrea Bocelli Konseri"

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Erken bir öğle yemeği ve belirlenen saatte otelimizden Lajatico/Toskana’daki konser alanına hareket. Muhteşem bir gece Andrea Bocelli konseri bizleri bekliyor. Ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

3 Gün : "Montepulciano&Montalcino Turları"

Kahvaltı sonrası Montepulciano’ya hareket ediyoruz. MÖ 308 yıllarında Etrüskler tarafından kurulan ortaçağ şehri, yiyecek ve içecek üreticisidir.Peynir, pici makarnası, mercimek, bal ve dünyaca ünlü şarapları başlıca üretimleridir. Montepulciano üzümleri İtalya’ nın en iyisidir. Şehrin ana caddesi 1,5 km uzunluğunda olup, Porta al Prato’ dan tepenin üstündeki Piazza Grande’ ye kadar uzanmaktadır. 14. yy’ dan kalma şehir duvarları, Palazzo Comunale, Santa Maria Katedrali görülecek yerlerden bazılarıdır. Ardından tarihi şehir meydanında yer alan Ricci Sarayının altında bulunan, dünyanın en eski ve en iyi şarap mahzeni anıtsal Cantina de Ricci’ nin sınırsız mağara ile çevrili sessiz koridorlarında zaman yolculuğu yapıyoruz,yapacağımız ziyaret sırasında şarap tadımı yapıyoruz.Öğle yemeğimiz tur sırasında Setur Select seçimi lokantamızda alınacaktır.Tur sonrası Montalcino kasabasına hareket.Brunello şarapları ile ünlü Montalcino ziyaretimizde tarihi kale ve merkezi keşfediyoruz.Tur sonrası otelimize dönüyoruz. SeturSelect'in seçtiği restaurantta akşam yemeğimizi alacağız.

4 Gün : Floransa - Bologna - İstanbul "Bologna Şehir Turu"

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Bologna’ya ya hareket. Avrupa’nın en eski üniversitesinin kurulduğu, rönesansın kalesi olan şehirlerden biridir Bologna. Turumuz esnasında  Porta Nuova, Chiesa di San Salvatore, Palazzo Comunale, Piazza Maggiore, Basilica di San Petronio, Palazzo della Podesta, Via Vecchie Pescherie, Torre di Garisenda e Asinelli, Piazza della Mercanzia gibi şehrin en önemli mekanlarını gezeceğiz ardından Bologna Havalimanı’na hareket edeceğiz. THY’nin TK 1326 seferi ile saat 19:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Setur Select

Bu bir Setur Select turudur. Setur Select

Tur Lideri
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

5*’lı otelde 3 gece 4 gün oda-kahvaltı bazında konaklama

Havalimanı vergileri

Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

Otel – Konser Alanı – Otel transferleri

Floransa yarım gün panoromik şehir turu

Bologna yarım günlük Şehir Turu 

Executive Konser bileti (Koltuk Bölümü A12) (1.Kategori Bilet - Özel Lounge alanına giriş)

3 adet öğle yemeği ve 2 akşam yemeği dahil

Şarap Tadımı

Montepulciano & Montalcino Turları

Setur rehberlik hizmetleri

Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde alınacak içecekler

Yurtdısı Cıkış Ücreti

Vize Ücreti

Bahşişler


Önemli Notlar

Bu sene 15.’si düzenlenecek olan konserin konsepti Lirik Opera ve teması “ Güzelliğin Gizemi ”dir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur.

Üç kişilik oda müsaitlik doğrultusunda verilmektedir.

Üç kişilik oda müsaitliği olur ise 3.kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.

Yurtdışı çıkış harcı fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Setur, program içeriği aynı kalmak kaydıyla programda gezilecek yerlerin sırasını, gününü, saatlerini değiştirebilir.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Acente, kendi iradesi dışında oluşan nedenlere veya tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak hiçbir sorumluluk taşımaksızın turlarını iptal etme veya hareket saatlerini, duraklama yerlerini, ulaşım şirketlerini, konaklama tesislerini, programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşulu ile, 6 gün önceden yazılı haber vererek değiştirme veya yolcusunu başka bir acenteye devretmek hakkına sahiptir.

Tek otel konaklamalı organizasyonlarda ise rezervasyon yapılan oteli en geç 6 gün önceden haber vermek koşulu ile değiştirebilir. Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir. Acentamızın belirlediği bilet kategorileri ile etkinlik resmi kurumlarının bilet kategorileri farklılık gösterebilir.

Acentamız etkinlik alanına girişte yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.

Etkinlik alanı görevlileri bilet olsa dahi kişileri etkinliğe sokmama hakkına sahiptir. Böyle bir durumda acentamız sorumlu değildir.


Andrea Bocelli Konser Turu 23-26 Temmuz 2020 / Türk Havayolları

Tarih
23.07.2020
26.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 2.397,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.397,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.847,00 EUR