Helikopter ve Uçak Kiralama

1990 yılında Koç Holding'in havacılık birimi olarak kurulan şirketimiz SETAIR HAVA TAŞIMACILIĞI VE HİZMETLERİ A.Ş, ticari hava taksi faliyetlerini; deneyimli uçuş ekibi ve son teknoloji ile donatılmış hava araçları ile hem güvenli hem de konforlu sunmaktadır.

SETAIR gerçekleştirdiği faaliyetlerini; uçuş ve bakım alanındaki kapsamlı bilgi birikiminin temeline dayandırmakta, yılların verdiği işletme tecrübesi ve deneyimli kadrosunun katkılarıyla yürütmektedir.

Bünyemizde 10 yolcu kapasiteli 2 adet Falcon tipi jet, 9 yolcu kapasiteli Agusta Westland 139 tipi 2 adet helikopter ve 8 yolcu kapasiteli 1 adet Cessna Caravan tipi deniz uçağı bulunmaktadır.

Setair olarak; sizin ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre uçuşunuzu size özel kılıyoruz. "Özel" uçmanın keyfini çıkartmanız için yapmanız gereken tek şey uçuş öncesinde isteklerinizi bize bildirmeniz. Uçuşlarımız esnasında olduğu kadar yerde uçuş öncesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetlerin de misafirlerimizin memnuniyet ve beğenisini sağlamanın çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Günümüzde zamana karşı yarışılmaktadır, zamandan tasarruf edebilmek için Setair; deneyimli ekibi ve son teknolojiye sahip filosu ile hizmetinize hazırdır. Sizi, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda alalım, istediğiniz yere konforlu, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştıralım.

Setair