Sedventure

Bazıları için seyahat yeni rotaları keşfetmektir…

Her anı macera dolu programlarda, eşsiz deneyimler yaşamak, büyüleyici yolculuklardan unutulmaz anılarla dönmektir.

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orta Amerika’ya dünyadaki farklı kültürlerin, benzersiz doğanın ve bir macera olarak seyahatin izini sürerek, klasik tatil yerine, farklı kültürlere, doğaya, vahşi yaşama meraklı tüm macera seven gezginlere özel seyahat tasarımları sunuyor.

 

Milyonlarca yıldır kusursuz bir dengeye sahip olan doğanın bize anlatacağı çok şey var...

Belgesellerde izlediğiniz fotograf kareleri Sedventure ile hayal olmaktan çıkıyor... Uçsuz bucaksız tanımının anlam bulacağı Sedventure seyahatleri, size doğanın varoluşundan beri süre gelen kusursuzluğunu ve gücünü görebileceğiniz, mükemmel dengesine tanıklık edeceğiniz, çok özel canlıların macera ve hayranlık uyandıran yaşam dengelerine tanıklık edebileceğiniz büyülü bir deneyim imkanı yaratıyor...

 

Tatiliniz boyunca takip edeceğiniz rotadan konaklayacağınız tesislere, yiyeceğiniz yemekten size rehberlik edecek ekibe kadar titizlikle planlanan Sedventure’ın “kişiye özel turları” ve “grup turları” ile klasik destinasyonlarda dahi, sıradışı ve hatta limitleri zorlayacak, adrenalin ve macera dolu deneyimler yaşayacak “Dünya Varmış” diyeceksiniz.