Sedventure

Bazıları için seyahat yeni rotaları keşfetmektir… Her anı macera dolu programlarda, eşsiz deneyimler yaşamak, büyüleyici yolculuklardan unutulmaz anılarla dönmektir.

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orta Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz doğanın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

 

Keşfedilmemiş rotaların yanı sıra, klasik destinasyonlarda dahi, sıradışı ve hatta limitleri zorlayacak, adrenalin ve macera dolu deneyimler sunan Sedventure’ın, tamamen tercihlerinize göre şekillenecek kişiye özel veya grup turları ile “Dünya Varmış” diyeceksiniz.


Kurumsal Çözümler

Sedventure, sizi köklerinizi bulacağınız, doğanın kusursuzluğunu ve gücünü görebileceğiniz, mükemmel dengesine tanıklık edeceğiniz, çok özel canlılara yakın olabilme ayrıcalığını hissedeceğiniz büyülü bir maceraya davet ediyor. Milyonlarca yıldır kusursuz bir dengeye sahip olan doğanın bize anlatacağı çok şey var...


Uçsuz bucaksız tanımının anlamını bulacağınız seyahatte, modern hayatta karşımıza çıkan terimlerin ve kurumsal eğitimlerden edindiğimiz bilgilerin; doğanın varoluşundan beri süre gelen içgüdüsel hareketlerinde ve topraklarındaki inanılmaz iş birliğinde saklı olduğuna tanık olacaksınız.


Bir aslan sürüsünün, sürü nüfusunu gözeterek besin seçmesi, kaynak kullanımı optimizasyonu örneği olabilir mi? Yüzlerce seçenek arasından en doğru olanına yönelen ve bunu yaparken mükemmel bir iş bölümüyle hareket eden çitalar, hedef odaklılık ve görev dağılımı konusunda kaç seminere katılmış olabilir? Sağlıklı ve güçlü bir üye yaratmak için, yeni doğan yavrulara, tüm sürünün ortaklaşa koruma ve eğitim sağladığı fil aileleri, şirket içi eğitim ve gelişme sunumlarından mı ilham aldılar? Benzersiz seyahat ile kendinize, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza katmaya çalıştığınız değerlerin hayvanlarda vücut bulmuş halini bizzat gözlemleyecek ve dünyaya bakış açınız değişirken aynı zamanda kurumsal kimliğinize katacaklarınızla iş hayatınızda yeni bir ufuk açacaksınız.