Sedventure

Bazıları için seyahat yeni rotaları keşfetmektir… Her anı macera dolu programlarda, eşsiz deneyimler yaşamak, büyüleyici yolculuklardan unutulmaz anılarla dönmektir.

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orta Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz doğanın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Keşfedilmemiş rotaların yanısıra, klasik destinasyonlarda dahi sıradışı ve hatta limitleri zorlayacak, adrenalin ve macera dolu deneyimler sunan Sedventure’in tamamen tercihlerinize göre şekillenecek kişiye özel veya grup turlari ile “Dünya Varmış” diyeceksiniz.

Sedventure ile klasik tatil anlayışına alternatif olarak kentleri, farklı kültürleri, doğayı ve vahşi yaşam alanlarını deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Bu alternatif yolculuk ile Afrika’dan Antarktika’ya, Tayland’dan Meksika’ya dünyanın dört köşesinde hayal ettiğiniz neresi varsa gezebilecek, yaşayabilecek ve fotoğraflayarak unutulmayacak anılar biriktirebileceksiniz.

Tatiliniz boyunca takip edeceğiniz rotadan, konaklayacağınız tesislere, yiyeceğiniz yemekten, size rehberlik edecek ekibe kadar titizlikle planlanan organizasyonların sonunda sadece tatil yapmakla kalmayacak, ömür boyu hatırlayacağınız ve sevdiklerinizle paylaşmaktan keyif alacağınız anı ve deneyimlere sahip olacaksınız.

Sedventure sizi kusursuz planlanmış organizasyonları ile hayatınızın en keyifli, en unutulmaz ve ayrıcalıklı hissettirecek büyülü bir maceraya davet ediyor.